کارگردان «داستان اسباب‌بازی ۴»، فیلم جدید «تبدیل شوندگان» را می‌سازد

خبرها حاکی از تولید فیلم جدید «تبدیل شوندگان» هستند و جاش کولی به پروژه پیوسته است.

از آخرین خبری که از سری فیلم‌های «تبدیل شوندگان» شنیده‌ایم، مدت زیادی گذشته است. «بامبلبی» آخرین فیلمی بود که به همت دو کمپانی بزرگ پارامونت پیکچرز و هاسبرو بر روی پرده‌ سینماها نمایش داده شد. حالا خبرها نام کارگردان فیلم جدید «تبدیل شوندگان» را مطرح می‌کنند. به‌گزارش ددلاین، جاش کولی (برنده‌ جایزه‌ اسکار برای فیلم «داستان اسباب‌بازی»)، از کمپانی پیکسار بی‌سروصدا به پروژه پیوسته است تا بر روی قسمت جدیدی از جهان سایبرترون کار کند. کولی اعمال ملاحظات آخر بر روی آخرین پیش‌نویس فیلمنامه را بر عهده دارد.


نقد و بررسی داستان اسباب بازی ۴


در سال ۲۰۱۵ متوجه شدیم که اتاق نویسندگان، به سرپرستی آکیوا گلدزمن بر روی پروژه‌های متعدد و متفاوتی کار می‌کند. یکی از این پروژه‌ها، انیمیشن بی‌نامی بود که به دنبال کاوش در گذشته‌ اپتیموس پرایم و مگاترون و بررسی جزئیات اختلافات میان اتوبات‌ها و دسپتیکان‌ها بود. ظاهراً به نظر می‌رسد که خط زمانی این انیمیشن، خارج از لایو اکشن‌های دیگر «تبدیل شوندگان» باشد. اندرو بارر و گابریل فراری که نویسندگان اصلاح‌کننده‌ فیلمنامه «مرد مورچه‌ای» و سرپرست نویسندگان در فیلم «مرد مورچه‌ای و زنبورک» بوده‌اند، از اعضای اتاق نویسندگان فیلم «تبدیل شوندگان» هستند که خروجی انیمیشن‌ها را تعیین و تایید می‌کنند.

با توجه به شرایط پاندمی ویروس کرونا که همه را ملزم به رعایت فاصله اجتماعی و کار کردن در خانه کرده است، کارگردان فیلم جدید «تبدیل شوندگان» با چالشی جدی مواجه است و شروع فرایند تولید نیاز به بازگشت به روند عادی دارد. به‌هرحال انتظار می‌رود که این لایو اکشن بیشتر از فیلم‌های مشابه همزمانش جلب‌توجه کند.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم