اولین تیزر از فصل سوم وست ورلد منتشر شد

شبکه HBO پس از به‌پایان رسیدن سریال بازی تاج و تخت، اولین تیزر فصل سوم وست ورلد را منتشر کرد. فصل سوم در سال ۲۰۲۰ پخش می‌شود و بازیگران جدید در آن هستند.

درست پس از به‌پایان رسیدن سریال «بازی تاج و تخت»، اولین تیزر از فصل سوم وست ورلد منتشر شد. یکی از سریال‌های محبوب شبکه HBO که قرار است در سال ۲۰۲۰ پخش شود. از جمله بازیگران جدیدی که به این سریال اضافه شده‌اند و می‌توانید آن‌ها را در اولین تیزر از فصل سوم وست ورلد ببینید، می‌توان به «آرون پال» بازیگر سریال «برکینگ بد»، «لنا ویث» بازیگر فیلم «بازیکن شماره یک آماده»، «مارشال لینچ» بازیکن مطرح ورزش فوتبال آمریکایی و «ونسان کسل» بازیگر فیلم «قوی سیاه» اشاره کرد.

داستان سریال وست ورلد درباره قدرت پیدا کردن هوش مصنوعی و تولد سبک جدیدی از زندگی در سیاره زمین است. این سریال توسط «جاناتان نولان» برادر کریستوفر نولان و «لیسا جوی» ساخته شده است که جایزه «امی» هم دریافت کرده است. تهیه‌کنندگی این سریال را هم «جی.جی. آبرامز» و «ریچاد لویز» به عهده دارند.

سریال وست ورلد توسط دو شرکت «کیلتر فیلمز» و «بد ربات» با همکاری شرکت «برادران وارنر» ساخته می‌شود. این سریال از روی فیلمی با همین نام که توسط «مایکل کرایتون» ساخته شده بود، ساخته می‌شود. در ادامه می‌توانید تیزر فصل سوم وست ورلد را مشاهده کنید. هنوز مشخص نیست این سریال در تاریخی از سال ۲۰۲۰ پخش می‌شود.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم