رکورد باکس آفیس جان ویک ۳ ؛ صدر جدول در اختیار قاتل بزرگ

رکورد باکس آفیس جان ویک ۳ در این هفته باعث شد که انتقام جویان: آخر بازی به دومین فیلم باکس این هفته تبدیل شود. این فیلم فروش ۹۲ میلیون دلاری داشت.

فیلم جان ویک ۳ که اولین هفته اکران را تجربه کرد، توانست جایگاه فیلم «انتقام جوان: آخر بازی» را به خود اختصاص داد و به مکان اول باکس آفیس این هفته دست پیدا کرد. رکورد باکس آفیس جان ویک ۳ اولین بار است که در برای کل این مجموعه اتفاق می‌افتد. اولین قسمت از مجموعه فیلم‌های جان ویک که در سال ۲۰۱۴ اکران شد، در هفته اول اکران در جایگاه دوم و پشت سر فیلم «ویجا» قرار گرفت. فیلم دوم جان ویک هم هفته اول در جایگاه سوم باکس آفیس و پشت سر فیلم «فیلم لگو بتمن» قرار گرفت. رکورد باکس آفیس جان ویک ۳ در هفته اول به ۵۷٫۰۲۵ میلیون دلار در داخل آمریکا و ۳۵٫۲ میلیون دلار در سایر کشورها رسیده است. سومین فیلم جان ویک در سرتاسر دنیا با فروش ۹۲٫۲۲۵ میلیون دلاری مواجه شد. فروش داخلی جان ویک ۳ دو برابر بیشتر از قسمت دوم بود که تنها ۳۰٫۴ میلیون دلار فروش داشت.

رکورد باکس آفیس جان ویک 3

فیلم انتقام جویان: آخر بازی در جایگاه دوم باکس آفیس این هفته قرار گرفت. در بیش از ۲۰ روز گذشته این فیلم همیشه در جایگاه اول باکس آفیس قرار داشته است. فروش این هفته آخر بازی به ۲۹٫۴ میلیون دلار در آمریکا  و ۴۶٫۸ میلیون دلار در سایر کشورها رسید. جمع فروش کل این هفته فیلم انتقام جویان ۷۶٫۲ میلیون دلار شد. با توجه به آمار این هفته، فروش داخلی فیلم انتقام جویان آخر بازی به ۷۷۱ میلیون دلار رسید و فروش داخلی فیلم «آواتار» را پشت سر گذاشت. این فیلم به دومین فیلم پرفروش داخل سینمای آمریکا تبدیل شده و پشت سر فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» قرار گرفته است. فروش بین‌المللی جدیدترین فیلم انتقام جویان به ۱٫۸۴۴ میلیارد دلار رسید. در حال حاضر جمع فروش این فیلم ۲٫۶۱۵ میلیارد دلار است و تنها ۱۷۳ میلیون دلار با آواتار فاصله دارد. این فیلم در طول هفته‌های آینده می‌تواند از رکورد آواتار عبور کند و به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما تبدیل شود.


نقد فیلم سینمایی جان ویک ۳


فیلم سوم این هفته پیکاچو است. این فیلم در داخل کشور آمریکا ۲۴ میلیون دلار فروش داشت. فروش داخل آمریکای این فیلم هم اکنون ۹۴ میلیون دلار است. فروش بین‌المللی پیکاچو در هفته گذشته ۵۳٫۸ میلیون دلار بوده است. در حال حاضر کل فروش بین‌المللی این فیلم به ۱۹۳٫۴ میلیون دلار رسیده که باعث شده مجموع فروش فیلم تا این لحظه به ۲۸۷٫۴ میلیون دلار برسد.

فیلم «سفر یک سگ» هفته اول اکران را پشت سر گذاشت و در مکان چهارم باکس آفیس قرار گرفت. فروش داخل آمریکای این فیلم ۸ میلیون دلار و فروش بین‌المللی آن هم ۱۵٫۴۶ میلیون دلار بوده است. 


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم