لوگوی سریال «آقازاده» رونمایی شد

از لوگوی سریال «آقازاده» رونمایی شد؛ این مجموعه به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی به زودی پخش خواهد شد.

از لوگوی سریال «آقازاده» رونمایی شد؛ این مجموعه به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی به زودی پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی این سریال، قرار است ضبط «آقازاده» به زودی و با لحاظ کردن تمهیدات بهداشتی وزارت بهداشت از سر گرفته شود؛ تولید آن با گذشت ۹۰ درصد از تصویربرداری با شیوع کرونا در کشور به ناچار متوقف شده بود.
در حالی که اخیرا شایعاتی درباره بیمار شدن عنقا شنیده می شد، این فیلمنامه نویس که در ایام نوروز یک حمله قلبی را پشت سر گذاشته است، اکنون با طی کردن روند درمان و دوران نقاهت در تلاش برای به پایان رساندن پروژه تولیدی خود است.
لوگوی سریال «آقازاده» که بخش های کوتاهی از آن هنوز ضبط نشده، توسط مهدی میرباقری طراحی شده است؛ او طراح، گرافیست و نقاش مدرنیست مطرح کشور که تاکنون نمایشگاه‌های متعددی برگزار کرده و مدیر هنری سه دوره جشنواره فیلم فجر بوده است.
تدوین و ساخت موسیقی قسمت‌های ابتدایی این سریال درحال انجام است و به زودی شاهد پخش آن در شبکه نمایش خانگی و سامانه‌های وی‌اودی فیلیمو و نماوا خواهیم بود.
امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ، روزبه معینی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز و هنرمندی نیکی کریمی، با حضور افتخاری محمدحسین لطیفی بازیگران «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی هستند.


این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم