کمتر از ۶ ساعت تا اکران اینترنتی فیلم سینمایی «طلا»

اکران آنلاین فیلم سینمایی «طلا» از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ در فیلیمو آغاز می‌شود.

فیلم سینمایی «طلا»، هفتمین ساخته پرویز شهبازی، چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا اکران می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فیلیمو، با توجه به شرایط کنونی جامعه، عوامل فیلم سینمایی مستقل «طلا» تصمیم گرفته‌اند به‌منظور حمایت از مردم و مبارزه فرهنگی با کرونا این فیلم را روانه پلتفرم‌های وی‌اودی کنند. فیلم «طلا» دومین فیلم اکران سینمای آنلاین است و توسط بخش خصوصی تولید شده. همزمان، رامبد جوان یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم، با دعوت از مخاطبان برای تماشای قانونی فیلم سینمایی «طلا» ضمن انتشار ویدیویی از مردم خواست: «در ایام قرنطینه در خانه بمانید و با خرید اولین فیلم خصوصی اکران شده در سینمای آنلاین کمک کنید این صنعت شکل بگیرد و جلو رود.»

مخاطبان سینمای آنلاین می‌توانند فیلم سینمایی «طلا» هفتمین ساخته پرویز شهبازی را با پرداخت ۱۵ هزارتومان و تا هشت ساعت پس از خرید، از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ در سرویس‏‌های وی‌او‌دی فیلیمو و نماوا تماشا کنند.

«فیلم طلا» به تهیه کنندگی مشترک رامبد جوان و محمد شایسته ساخته شده و در خلاصه داستان این درام اجتماعی آمده است: راهی برای پول دارشدن، خسته از نگاه تحقیر آمیز دور و بری ها، احساس تباهی از کارکردن برای دیگران؛ این ها دلایلی است که سه نفر را به هم وصل کرده تا یک کار و کاسبی راه بیندازند.
در این فیلم، بازیگران مطرحی چون نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین‌العابدین، احترام برومند و مهرداد صدیقیان در آن ایفای نقش می‌کنند.
همچنین فیلم سینمایی «طلا» نخستین فیلمی است که اکران مردمی آن در حرکتی نو به صورت لایو اینستاگرام با حضور بازیگران برگزار خواهد شد.

فیلم طلا

ممکن است به این مطلب‌ها نیز علاقه‌مند باشید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم