بازسازی فیلم این گروه خشن با بازی مایکل فاسبندر و پیتر دینکلیج

بازسازی فیلم این گروه خشن با کارگردانی مل گیبسون و بازی مایکل فاسبندر،جیمی فاکس و پیتر دینکلیج ساخته می‌شود. هنوز تاریخ اکران این فیلم مشخص نشده است.

به نظر می‌رسد که مایکل فاسبندر بازیگر فیلم‌هایی مانند «مردان ایکس: آپوکالیپس» و «اساسینز کرید»، جیمی فاکس بازیگر «جنگوی زنجیر گسسته» و پیتر دینکلیج بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» قرار است در فیلم جدید شرکت برادران وارنر که بازسازی فیلم این گروه خشن است، بازی کنند. کارگردان و نویسنده بازسازی فیلم این گروه خشن به عهده مل گیبسون است.

فیلم اصلی این گروه خشن توسط سام پکینپا ساخته شده بود و داستان گروهی را روایت می‌کرد که قصد داشتند آخرین دزدی بزرگ خود را در غرب وحشی انجام دهند. غرب وحشی‌ای که با صنعتی شدن جوامع در حال از بین رفتن بود. در فیلم اصلی بازیگرانی مانند ویلیام هولدن، ارنست بورگناین، رابرت رایان و ادموند اوبرایان بازی می‌کردند.

شرکت برادران وارنر ۹ سال می‌شود که قصد دارد فیلم این گروه خشن را دوباره بسازد. این شرکت اولین بار در سال ۲۰۱۱ سعی کرد این کار را با کارگردانی «تونی اسکات» انجام دهد. البته اسکات در سال ۲۰۱۲ خودکشی کرد و پروژه ساخت ساخت فیلم جدید به تاخیر افتاد.

مل گیبسون در حالی کارگردانی بازسازی فیلم این گروه خشن را قبول کرده که آخرین فیلم او ستیغ هک‌سا نام داشت. این فیلم با بودجه ۴۰ میلیون دلاری ساخت شد و فروش کلی ۱۷۵ میلیون دلاری را به خود اختصاص داد. ستیغ هک‌سا نامزد دریافت ۶ جایزه اسکار ازجمله جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر مرد، بهترین تدوین صدا، بهترین میکس صدا و بهترین تدوین فیلم شده بود که دو جایزه بهترین میکس صدا و بهترین تدوین فیلم را برنده شد.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم