فیلم سینمایی «خروج» به باشگاه میلیاردی‌‌ها پیوست

پس از گذشت ۳ روز و ۲۱ ساعت از اکران این فیلم در سینمای آنلاین فیلیمو فروش فیلم «خروج» از مرز یک میلیارد تومان گذشت.

فیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در چهارمین روز از اکران اینترنتی به فروش یک میلیاردی رسید.
به گزارش روابط عمومی فیلیمو و نماوا، پس از گذشت ۳ روز و ۲۱ ساعت از ادامه اکران این فیلم در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا، فروش فیلم «خروج» از مرز یک میلیارد در مجموع دو پلتفرم گذشت.

با بررسی مجموع آمار هر دو سرویس فیلیمو و نماوا، ۸۴هزار و ۴۰۰ بلیت در ۳ روز ۲۱ ساعت به فروش رفته که در آمدی بیش از یک میلیارد به همراه داشته است. از طرفی طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر گرفتن حداقل ۲/۵ تماشاگر به ازای یک بلیت، دسترسی ۶ ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم «خروج» در دو سرویس وی‌او‌دی فیلیمو و نماوا را می‌توان حداقل ۲۱۱ هزار نفر برآورد کرد.


خروج کجای کارنامه‌ ابراهیم حاتمی‌کیا قرار می‌گیرد؟«خروج» در حالی به باشگاه یک میلیاردی‌‏ها پیوسته که اولین بار است بعد از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها یک فیلم به صورت اینترنتی اکران می‌شود. این تجربه در اکران فیلم سینمایی داستانی قبلا در کشور وجود نداشته است و با مشکل نسخه غیرقانونی نیز دقایقی بعد از اکران آنلاین روبه‌رو شد.

این فیلم، قصه زندگی گروهی پنبه‌کار شهرستانی را روایت می‌کنند که محصول‌شان بر اثر بارش شدید باران آب خورده و وعده هایی که به آنها داده شده، پوچ درآمده است؛ این گروه تصمیم می‌گیرند برای اعتراض به وضعیتشان نزد هیات دولت در نهاد ریاست جمهوری بروند.
فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها، کامبیز دیرباز، سام قریبیان، محمدرضا شریفی نیا، گیتی قاسمی، جهانگیر الماسی به عنوان بازیگران اصلی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم