فروش «جان ویک ۳» از «انتقام جویان: آخر بازی» بیشتر شد

فروش جان ویک ۳ در زمان افتتاحیه به ۵۰ میلیون دلار رسید و از فروش این هفته انتقام جویان: آخر بازی بیشتر شد. فیلم پیکاچو هم با کاهش درآمد ۵۰ درصدی مواجه شد.

فروش جان ویک ۳ – پارابلوم خود را برای ثبت رکوردهای جدید آماده می‌کند. سومین قسمت از فیلم‌های «جان ویک» با بازی «کیانو ریوز» در زمان افتتاحیه به فروش ۵۰ میلیون دلاری رسید. سازندگان فیلم پیش‌بینی کرده بودند که فروش افتتاحیه این فیلم بین ۳۰ تا ۳۵ میلیون دلار باشد. فروش جان ویک ۳ از فروش فیلم «انتقام جویان: آخر بازی» که چهار هفته از زمان اکران می‌گذرد، بیشتر شد. فیلم آخر بازی فروش ۳۰ میلیون دلاری را تجربه کرد.


نقد و بررسی فیلم جان ویک ۳


فیلم اول جان ویک که در سال ۲۰۱۴ اکران شد با فروش ۱۴٫۴ میلیون دلاری مواجه شد. قسمت دوم در سال ۲۰۱۷ اکران شد و فروش ۳۰٫۴ میلیون دلاری را در زمان افتتاحیه به خود اختصاص داد. فروش انتقام جویان: آخر بازی در این هفته ۳۵ درصد کاهش داشت. فروش هفته گذشته این فیلم هم ۵۸ درصد در مقایسه با هفته‌های قبل کاهش پیدا کرده بود. البته فروش افتتاحیه فیلم آخر بازی به ۳۵۷ میلیون دلار رسیده بود.

فیلم انتقام جویان: آخر بازی هم اکنون سومین فیلم پرفروش داخل آمریکا به‌حساب می‌آید. فروش داخل آمریکای این فیلم در ۲۰ روز به ۷۶۰ میلیون دلار رسید. رکورد فروش یک فیلم در داخل آمریکا برای «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» است که ۹۳۶٫۷ میلیون دلار بود.

فروش فیلم پیکاچو هم در مقایسه با هفته پیش ۵۷ درصد کاهش داشت و به ۲۴ میلیون دلار رسید. البته آمار دقیق‌تر از فروش کل فیلم‌ها در هفته گذشته چند روز دیگر منتشر می‌شود. بعید نیست که فروش جان ویک ۳ در هفته اول به رکورد خیره کننده‌ای برسد.


منبع: Variety

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم