ساخت قسمت جدید «فرندز» به تعویق افتاد

گردهمایی مجدد و ساخت قسمت جدید «فرندز»، طبق زمان‌بندی قبلی در ماه می منتشر نخواهد شد.

گردهمایی مجدد و ساخت قسمت جدید «فرندز»، طبق زمان‌بندی قبلی در ماه می منتشر نخواهد شد. این پروژه که انجام آن توسط اچ بی او مکس با احتمال بالایی پیش‌بینی می‌شد به علت بحران روزافزون بهداشت جهانی و شیوع ویروس کرونا برای مدت‌زمان نامعینی به تعویق افتاد. با فیلیمو شات همراه باشید.


بهترین قسمت های سریال فرندز


یکی از نمایندگان اچ‌بی‌او مکس تائید کرد که این برنامه ویژه که در آن بازیگران «دوستان» شامل جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، مت له بلانک، متیو پری و دیوید شویمر دوباره گرد هم می‌آیند، به تعویق افتاده است. انتظار می‌رود زمانی که پروژه‌های تعطیل‌شده به علت ویروس کرونا شروع به کار کنند، تولید این برنامه ویژه از سر گرفته شود. اگرچه تعیین بازه زمانی مشخص برای آن مقدور نیست.
این خبر به‌صورت بالقوه می‌تواند برای موفقیت اولیه اچ‌بی‌او مکس ضربه قابل‌توجهی به همراه داشته باشد. سال‌هاست که در مورد احتمال گردهمایی مجدد «دوستان» و ساخت قسمت جدید «فرندز» تبلیغ و زمینه‌سازی می‌شود و این برنامه ویژه اچ‌بی‌او مکس، یکی از پروژه‌های اصلی درحال آماده‌سازی برای پخش در این سرویس آنلاین بود که بسیار بر سر زبان‌ها افتاد. همچنین تنها برنامه زنده‌ای بود که پخش آن بدون داشتن متن از پیش تعیین‌شده به همراه راه‌اندازی این سرویس تائید شده بود. انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۰ تعدادی از برنامه‌های اصلی اچ‌بی‌او مکس مانند «خدمه پرواز» از کیلی کوئوکو و ادامه «دختر سخن‌چین» منتشر شوند.

یکی از نماینده‌های اچ‌بی‌او مکس گفت که این پلتفرم، محتوا و برنامه زمانی پخش خود را به‌زودی اعلام خواهد کرد و سرویس پخش آنلاین آن حوالی ماه می به‌کار خواهد افتاد.
قسمت ویژه گردهمایی مجدد «دوستان» توسط بن وینستون کارگردانی خواهد شد و او به همراه کوین برایت، مارتا کافمن و دیوید کرین (سازندگان این برنامه) مدیر تولید برنامه هم خواهد بود. همچنین بازیگران هم به‌عنوان مدیر تولید فعالیت خواهند کرد. این برنامه، توسط بخش تلویزیونی برادران وارنر و شرکت تولید Fulwell 73 ساخته خواهد شد. اما کانوی و جیمز لانگمن به‌صورت اشتراکی مدیر تولید این پروژه خواهند بود. در گزارش‌های قبلی اشاره شده بود که جمع‌کردن بازیگران «دوستان» کنار هم برای این قسمت ویژه، ۲۰ میلیون دلار هزینه نیاز خواهد داشت.
درحالیکه اچ‌بی‌او مکس همزمان با شروع فعالیتش قسمت ویژه گردهمایی مجدد «دوستان» را آماده پخش نمی‌کند، هنوز هم بابت داشتن تمامی قسمت‌های سریال اصلی در سرویس پخش آنلاین به خود می‌بالد. این سیتکام یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های اچ‌بی‌او مکس است و طبق گزارش‌ها خرید آن برای بخش رسانه برادران وارنر، ۴۲۵ میلیون دلار هزینه داشته است.


منبع: Indie Wire

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم