رابرت پتینسون بتمن می‌شود

رابرت پتینسون بتمن می‌شود. گزارش‌های جدید می‌گویند که پتینسون در حال مذاکره‌های نهایی است. او در فیلم بتمن با کارگردانی مت ریوز بازی خواهد کرد.

در اوایل سال ۲۰۱۹ مشخص شد که بن «بن افلک» دیگر نقش شوالیه تاریکی را بازی نمی‌کند. حالا گزارش شده رابرت پتینسون بتمن خواهد شد. پتینسون را که بیشتر به واسطه بازی در مجموعه فیلم‌های «گرگ‌ و میش» می‌شناختیم که به نظر می‌رسد الان قرار است نقش بتمن و «بروس وین» را بازی کند.

این خبر در حالی منتشر شده که هنوز قراردادی برای این کار ثبت نشده و هنوز هیچ چیز نهایی نشده است. با این حال، گزارش شده که این قرارداد به‌زودی نهایی می‌شود. پتینسون هم اکنون ۳۳ سال سن دارد؛ اما جوان‌ترین هنرپیشه بتمن نخواهد بود. «کریستین بیل» نقش بتمن را در سن ۳۱ سالگی بازی کرده بود.

اگر رابرت پتینسون بتمن شود، در فیلم «مت ریوز» بازی می‌کرد. فیلمی که به جوانی‌های بتمن می‌پردازد. بتمنی که بن افلک نقش آن را ایفا می‌کرد، مربوط به زمانی می‌شد که بتمن ۲۰ سال فعالیت می‌کرده است.

رابرت پتینسون  پس از مجموعه فیلم‌های گرگ و میش، فیلم‌های بسیار خوبی بازی کرد. از جمله این فیلم‌ها می‌توان به «نقشه‌های ستاره‌های سینما»، «ملکه صحرا»، «شهر گمشده زی» و «اوقات خوش» اشاره کرد. بد نیست با دیدن این فیلم‌ها کمی با سبک بازی کردن این هنرپیشه آشنا شوید.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بتمن جدید قرار است در اوایل تیرماه سال ۲۰۲۱ اکران شود. هنوز از بازیگران و داستان فیلم اطلاعات خاصی منتشر نشده است. گفته شده روند پیش تولید فیلم از تابستان امسال شروع می‌شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم