زامبی‌های جدید در راه هستند!

فده آلوارز، فیلم هیجان‌انگیز جدیدی در دست تولید دارد؛ ساخت فیلم «۱۶ ایالت» با موضوع شیوع زامبی، آن هم الان!

فده آلوارز، کارگردان فیلم «نفس نکش» و فیلم بازسازی‌شده «مرده شریر»، فیلم هیجان‌انگیز جدیدی در دست تولید دارد. او مصمم است تا اثری در ژانر هیجان‌انگیز بسازد؛ ساخت فیلم «۱۶ ایالت» با موضوع شیوع زامبی، آن هم الان!
فیلمنامه «۱۶ ایالت» توسط نویسنده‌های فیلم‌های «سانتای بد» و «عشق، احمقانه، دیوانه‌وار» نوشته شده است. لاینزگیت به تازگی بعد از یک مناقصه رقابتی، حقوق فیلمنامه را از آن خود کرده است. جزئیات بیشتر را در فیلیمو شات بخوانید.


طبق اخبار و گزارش‌ها، «۱۶ ایالت» درباره مادری است که در کمال استیصال تلاش می‌کند تا به خانواده‌اش برسد که در مرکز شیوع زامبی‌ها هستند. فیلمنامه سال قبل نوشته شده اما در این چند ماه اخیر به‌وضوح بیش از هر وقت دیگری با شرایط مرتبط است.

جان ریکوآ و گلن فیکارا که فیلم‌هایی مانند «دوستت دارم فیلیپ موریس»، «مرکز توجه»، «پاکوچولو» و فیلم هیجان‌انگیز و ماجراجویانه در انتظار اکران دیزنی با عنوان «گشت‌وگذار در جنگل» را در پرونده کاری خود دارند، این فیلمنامه را بدون دستمزد و قرارداد قبلی نوشته‌اند و درنهایت، به‌محض آنکه فیلمنامه هفته پیش در اختیار خریداران علاقه‌مند قرار گرفت، جنب‌وجوشی آغاز شد. لاینزگیت، رقابت را پیروزمندانه ترک کرد و حالا آلوارز که به‌تازگی فیلم دنباله‌دار «دختری در تارعنکبوت» با محوریت شخصیت لیسبت سالاندر را برای سونی کارگردانی کرده قرار است به‌عنوان کارگردان، پروژه ساخت فیلم «۱۶ ایالت» را همراهی کند. «دختری در تارعنکبوت» تقریبا در گیشه‌ها شکست خورد، اما آلوارز نشان داد که در کارگردانی پروژه‌هایی با رنگ و لعاب وحشت و نقش اصلی زن تبحر دارد و ممکن است که برای این فیلم مناسب باشد. سوال اصلی این است که: زمانی که هالیوود دوباره به راه بیفتد و این پروژه از دشواری‌های مراحل تولید و پس‌تولید بگذرد، آیا مخاطبین تمایل به تماشای چیزی که با شیوع مرتبط باشد، دارند؟

آلوارز به همراه ریکوآ، فیکارا، روی لی، میری یون، چارلی گوگولک، شینتارو شیموساوا و رادولفو سایاگس تهیه‌کننده‌های فیلم خواهند بود.
به گزارش THR، فیلم «۱۶ ایالت» رگه‌هایی از فیلم زامبی «من افسانه هستم» با بازی ویل اسمیت محصول سال ۲۰۰۷ را در خود دارد. با وجود اینکه فیلم «من افسانه هستم» در لحظات آخر ازهم‌گسیخته می‌شود، ویل اسمیت در آن به‌عنوان یک بازیگر واقعاً به چشم آمد. درحالی‌که فقط با همراهی یک سگ در شهر خالی از سکنه نیویورک پرسه می‌زد، تمام بار فیلم بر شانه‌های او بود. او پا به‌پای شرایط قد علم کرد و یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های دوران بازیگری‌اش را ارائه داد. از آنجائی که لاینزگیت استودیوهای دیگر را برای به‌دست آوردن این فیلم کنار زده است، به نظر می‌آید که این استودیو در ایده این فیلم، پتانسیل‌های بالایی را می‌بیند؛ درنتیجه احتمالاً به‌اندازه کافی برای «۱۶ ایالت» سرمایه‌گذاری خواهد کرد تا این فیلم هم بتواند نمونه موفق و ماندگاری از نقش‌آفرینی هر زنی باشد که به‌عنوان بازیگر نقش مادر انتخاب می شود. مثلاً هلی بری؟ یا شاید هم تونی کولت؟ در کامنت‌ها بنویسید بازیگر موردعلاقه‌تان برای این نقش چه کسی است.


منبع: Slash Film

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم