فیلم سینمایی «خروج» از یک‌شنبه در سینمای آنلاین فیلیمو

فیلم سینمایی «خروج»، بیستمین اثر ابراهیم حاتمی کیا، از یکشنبه ۲۴ فروردین برای اولین بار در سینمای آنلاین فیلیمو عرضه می‌شود.

فیلم سینمایی «خروج»، بیستمین اثر ابراهیم حاتمی کیا، از یکشنبه ۲۴ فروردین برای اولین بار در سینمای آنلاین فیلیمو عرضه می‌شود.


به گزارش روابط عمومی فیلیمو، با تصمیم مدیران و سازندگان فیلم سینمایی «خروج»، به دلیل شیوع ویروس کرونا و طولانی شدن حضور مردم در خانه، این فیلم از یک‌شنبه ۲۴ فروردین به‌صورت آنلاین و پیش از اکران عمومی در سینما وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

«خروج» ابراهیم حاتمی کیا، به‌عنوان اولین فیلم سینمای آنلاین فیلیمو ، برای حفظ قانون کپی‌رایت قابلیت دانلود ندارد و مخاطبان می‌توانند با پرداخت ۱۲ هزار تومان تازه‌ترین اثر این فیلمساز را به مدت ۶ ساعت در سرویس وی‌اودی فیلیمو تماشا کنند.
در خلاصه داستان آمده است: «این فیلم، زندگی گروهی پنبه‌کار شهرستانی را روایت می‌کنند که محصولشان بر اثر بارش شدید باران، آب خورده و از بین رفته است و همچنین، وعده‌هایی که به آنها داده‌شده، پوچ از آب درآمده‌اند. بنابراین این گروه تصمیم می‌گیرند برای اعتراض به وضعیتشان نزد هیات دولت در نهاد ریاست جمهوری بروند.»
در این فیلم، فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها، کامبیز دیرباز، سام قریبیان، محمدرضا شریفی‌نیا، گیتی قاسمی، جهانگیر الماسی به‌عنوان بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداخته‌اند.


ممکن است به این مطلب‌ها نیز علاقه‌مند باشید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم