ویروس کرونا تولید فصل جدید سریال‌های «وراثت» و «بری» را به تعویق انداخت

شبکه اچ‌بی‌او اعلام کرد که تولید فصل جدید سریال‌های «وراثت» و «بری» به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

شبکه اچ‌بی‌او این هفته اعلام کرد که تولید فصل جدید سریال های «وراثت» و «بری» با عناوین اصلی «Succession» و «Barry» به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است. این دو مجموعه تلویزیونی جزو مهم‌ترین سریال‌های شبکه HBO هستند اما نگرانی‌های روزافزون پیرامون ویروس جدید کرونا باعث تعویق تولید فصل جدید آنها شده است. مدیران این شبکه در سال ۲۰۱۹ اعلام کرده بودند که هر دو سریال «وراثت» و «بری» برای فصل سوم تمدید خواهند شدند. با فیلیمو شات همراه باشید.


در میان رسانه‌هایی که خبر به تعویق افتادن پخش فصل جدید سریال های «وراثت» و «بری» را منتشر کردند، شبکه‌های معتبر ورایتی و ددلاین نیز دیده می‌شوند. اکثر گزارش‌ها شامل این بیانیه مختصر از شبکه اچ‌بی‌او هستند:

«ما در انتظار این خواهیم بود که دوباره پیش‌تولید را از سر بگیریم؛‬ ولی این امر زمانی میسر خواهد شد که کار برای تمامی اشخاص فعال در پروژه‌هایمان سالم و بی‌خطر باشد. نویسندگان ما از راه دور و در هرجایی که امکان آن وجود داشته باشد به نوشتن ادامه می‌دهند.‬»

در این مقطع، هنوز مشخص نیست که آیا تیم نویسندگان سریال‌های «وراثت» و «بری» قصد انجام کار از راه دور را داشته باشند یا نه. اظهارات مدیران شبکه در مورد تعطیلی موقت پروژه‌هایشان یک‌ قدم منطقی بعد از تعطیلی اوایل ماه مارس برای تمامی نمایش‌هایی‌ بود که هنوز به مرحله تولید نرسیده‌ بودند. فصل دوم سریال «جمستون‌های نیکوکار» با عنوان اصلی «Righteous Gemstones» و فصل دوم سریال «سرخوشی» با عنوان اصلی «Euphoria» ازجمله پروژه‌های تعطیل‌شده هستند، که یا فیلم‌برداری آنها شروع‌شده بود (همانند سریال «جمستون‌های نیکوکار») و یا به مرحله دیالوگ‌خوانی گروهی بازیگران رسیده و در شرف فیلم‌برداری بود (همانند سریال «سرخوشی»).‬

درحالی‌که دغدغه‌های پیرامون جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس کرونای جدید در آمریکا و سراسر جهان بیشتر می‌شود، تأخیر در سریال‌های «وراثت» و «بری» اجتناب‌ناپذیر است. صنعت سرگرمی و سینما در ماه مارس ضربه سختی خورده و پروژه‌های تلویزیونی و سینمایی بسیاری تعطیل‌شده‌اند یا با تأخیر مواجه شده‌اند؛ مخصوصاً سریال‌های تلویزیونی‌ معروفی همچون «آناتومی گری» و «مردگان متحرک» که فصل‌های در حال پخش و در حال ساخت خود را به‌صورت غیرمنتظره‌ای کوتاه‌تر کردند.‬


منبع: Collider

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم