تام هالند و زندیا با «مرد عنکبوتی ۳» بازمی‌گردند

درحالی‌که تولید بسیاری از فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی به خاطر همه‌گیر شدن ویروس کرونا به متوقف شده است، ساخت فیلم «مرد عنکبوتی ۳» از تابستان آینده آغاز خواهد شد.

درحالی‌که تولید بسیاری از فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی متوقف شده است و فیلمبرداری برخی از بزرگترین فیلم‌های موفق فصل بهار به خاطر همه‌گیر شدن ویروس کرونا به تعویق افتاده‌اند، سونی پیکچرز و مارول استودیوز هنوز امیدوار هستند که بتوانند ساخت فیلم «مرد عنکبوتی ۳» را از تابستان آینده آغاز کنند.
تام هالند، ستاره مجموعه فیلم‌های «مرد عنبکوتی» به‌تازگی گفته است که تولید فیلم بدون عنوان بعد از «مرد عنکبوتی: دور از خانه» قرار است در ماه جولای آغاز شود. هنوز چند ماهی تا تابستان باقی مانده، اما شروع فیلمبرداری به شرایطی بستگی دارد که ویروس کرونا ایجاد می‌کند و برنامه‌ها ممکن است به مخاطره بیفتند. اما این تنها چیزی نیست که تام هالند در مورد فیلم بعدی «مرد عنبکوتی» گفت.

در سکانس بعد از تیتراژ پایانی «مرد عنکبوتی: دور از خانه»، پیتر پارکر لباس مرد عنکبوتی را پوشید و ام‌جی (با بازی زندیا) را که از هویت مخفی او آگاه شده بود، دور شهر نیویورک گرداند. سکانس مفرح و جذابی بود و زمانی که جی. کی. سیمونز دوباره در نقش جیمز جونا جیمسون ظاهر شد و هویت مرد عنکبوتی را برای تمام مردم دنیا فاش کرد، چرخش تکان‌دهنده‌ای به خود گرفت.
از آنجایی که مرد عنکبوتی احتمالاً بعد از متهم شدن به قتل مایسترو، قهرمان دروغین فیلم (با بازی جیک جیلنهال) فراری است و ظاهراً به یک تبه‌کار تبدیل می‌شود، ام‌جی یکی از معدود افرادی خواهد بود که از حقیقت خبر دارد و در کنار او می‌ماند. او در این برهه حساس برای پیتر تکیه‌گاه خواهد بود، اما ممکن است که این امر موجب به خطر افتادن خودش هم بشود، همانطور که برای دهه‌ها در کتاب‌های کمیک و دو مجموعه دیگر فیلم‌های «مرد عنکبوتی» اتفاق افتاده است. البته هالند دراین‌باره چیزی را فاش نکرد، او فقط گفت: «در مورد رابطه بین پیتر و ام‌جی خیلی مطمئن نیستم که چه چیزی خواهد شد.»

درواقع اطلاعات ما از جزییات ساخت آنقدر ناچیز است که به‌طورکلی نمی‌دانیم از فیلم «مرد عنکبوتی ۳» چه انتظاراتی داشته باشیم. هالند می‌گوید که «داستان آن به‌کلی دیوانه‌وار است»، اما از این حرف نمی‌توان چیز زیادی متوجه شد. از آنجایی که این فیلم می‌تواند آخرین فیلم «مرد عنکبوتی» باشد که مارول استودیوز و سونی پیکچرز در آن با هم همکاری می‌کنند، احتمالا فیلم مهمی خواهد بود. دو استودیو طبق آخرین قرار، تولید مشترک فیلم‌های «مرد عنکبوتی» که شامل فیلم سوم هم می‌شود و یک فیلم بدون عنوان دیگر در دنیای سینمایی مارول را با یکدیگر ادامه خواهند داد.
درحالی‌که قرار است فیلم‌های «ونوم ۲» و «موربیوس» امسال اکران شوند، شاید «مرد عنکبوتی ۳» این شانس را داشته باشد که بتواند پلی بزند به چیزی که در اصل قرار بود یک دنیای سینمایی کاملاً متفاوت باشد. ما مطمئن نیستیم که این فیلم‌ها چگونه با ادامه مجموعه فیلم‌های «مرد عنکبوتی» به یکدیگر مرتبط خواند شد، اما به‌زودی متوجه خواهیم شد. «مرد عنکبوتی ۳» توسط جان واتس کارگردانی خواهد شد و ۱۶ جولای ۲۰۲۱ به سالن‌های سینما خواهد رسید.


منبع: Slash Film

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. ,ehran می‌نویسد

    من موندم این سری های مختلف مرد عنکبوتی کی تموم میشن از بچگی هست تا برای بچه هامون