تریلر مینی‌سریال «آندوئینگ»؛ نیکول کیدمن و هیو گرانت در میانه یک ماجرای پیچیده

تریلر جدید سریال «آندوئینگ» محصول شبکه HBO منتشر شده است. تاریخ نمایش اولین قسمت این مینی‌سریال، دهم ماه می خواهد بود.

تریلر جدید سریال «آندوئینگ» محصول شبکه HBO منتشر شده است. تاریخ نمایش اولین قسمت مینی سریال «The Undoing»، دهم ماه می خواهد بود. این سریال لیمیتد، توسط دیوید ای کلی خلق شده است و نیکول کیدمن و هیو گرانت در آن نقش‌آفرینی می‌کنند. کارگردان آن سوزان بیر خواهد بود که تاکنون موفق به کسب جوایز امی، اسکار و گلدن گلوب شده است.
*لیمیتد سریز (Limited Series): سریالی است که در زمان انتشار قسمت اول آن، تاریخ پایان و تعداد قسمت‌هایش مشخص شده است.

سریال «آندوئینگ» در ۶ قسمت و بر اساس کتاب «باید می‌دانستی» نوشته جین هانف کورلیتز ساخته شده است. شخصیت محوری داستان، گریس ساکس (با بازی کیدمن) دقیقاً همانگونه که همیشه آرزویش را داشته است زندگی می‌کند: او یک روانکاو موفق است و شوهری فداکار (با بازی هیو گرانت) و یک پسر جوان (با بازی نوآ جوپ) دارد که در یک مدرسه مخصوص نخبگان در شهر نیویورک تحصیل می‌کند. اما یک‌شبه، شکافی در زندگی او ایجاد می‌شود: یک مرگ خشونت‌بار، شوهری که ناپدید شده و در جای خالی مردی که گریس فکر می‌کرد او را می‌شناسد، تنها زنجیره‌ای از اسرار برملا شده وحشتناک باقی مانده است. گریس، به‌تنهایی با یک فاجعه روبرو شده، تحت‌فشار افکار عمومی قرار دارد و از اینکه در رعایت اصولش ناموفق بوده وحشت زده شده است؛ او حالا باید زندگی‌اش را رها کند و برای خود و فرزندش زندگی دیگری بسازد.

دونالد ساترلند، ادگار رامیرز، اسماعیل کروز کوردوا، ماتیلده د آنجلیس در نقش النا آلوس، لی‌لی ریب، نوما دومزونی و سوفی گرابول هم در این سریال بازی می‌کنند. این سریال توسط دیوید ای کلی برای تلویزیون ساخته و نوشته شده است و او برنامه را هم مدیریت می‌کند اما وظیفه کارگردانی برعهده بیر است؛ هردوی آنها مدیر تولید پروژه هم هستند. نیکول کیدمن و پر ساری از طریق شرکت Blossom Films، برونا پاپاندریا با شرکت Made Up Stories و استفان گرت و سلیا کوستاس نیز از دیگر مدیران تولید این سریال هستند.
تریلر پر از تنش و پیچ‌وخم سریال «آندوئینگ» را در فیلیمو شات تماشا کنید:


منبع: Deadline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم