همکاری جان هم و استیون سودربرگ

جان هم (برنده جایزه امی) در حال مذاکره برای پیوستن به دان چیدل و سباستین استن در فیلم جدید استیون سودربرگ با عنوان «کلید قطع اضطراری» است.

جان هم (برنده جایزه امی) در حال مذاکره برای پیوستن به دان چیدل و سباستین استن در فیلم جدید استیون سودربرگ با عنوان «کلید قطع اضطراری» است. منبع خبری اختصاصی Collider می‌گویند که سدریک اینترتینر هم در حال مذاکره برای پیوستن به پروژه است. با فیلیمو شات همراه باشید.


فیلم که توسط اد سلیمان (نویسنده «مردان سیاه‌پوش») بدون پیش‌پرداخت و قراردادی نوشته شده، درامی جنایی درباره سه جنایتکار در دهه پنجاه در دیترویت است، که نقشه وارد شدن به خانه‌ای را دارند؛ فقط برای اینکه کنجکاو هستند بدانند وقتی که نقشه‌هایشان نقش بر آب می‌شود آیا بهشان خیانت شده است یا نه. جان هم در حال مذاکره برای بازی در نقش پلیسی است که این سه نفر را تعقیب می‌کند.

جاش برولین هم برای بازی در فیلم مدنظر گرفته شده بود، اما اخیرا به علت قراردادی که برای سریال «خارج از محدوده» با آمازون دارد مجبور به رد کردن این پیشنهاد شد.

کیسی سیلور (تهیه‌کننده سریال «بی‌خدا») تهیه‌کننده این فیلم است و فیلمبرداری آن از تابستان امسال آغاز میشود. فیلم هنوز سرمایه‌گذاری برای ساخت ندارد، اما حالا که سودربرگ قرارداد سه‌ساله همه‌جانبه‌ای با اچ.بی.او مکس و اچ.بی.او امضا کرده است انتظار می‌رود که اچ.بی.او مکس سرمایه‌گذار این فیلم شود. شرکتی که فیلم بعدی او، «بگذار همهٔ آنها صحبت کنند» با بازی مریل استریپ را نیز توزیع می‌کند.

جان هم بعد از برنده شدن جایزه امی برای آخرین فصل سریال «مدمن»، با کارگردانان مطرحی همچون کلینت ایستوود (در فیلم «ریچارد جول»)، درو گادرد (در فیلم «اوقات بد در ال‌رویال») و نوآ هاولی (در فیلم «لوسی در آسمان») کار کرده است. او همچنین در فیلم درام «گزارش» به کارگردانی اسکات زد برنس و تهیه‌کنندگی سودربرگ نیز بازی کرده است و حالا با حضور در «کلید قطع اضطراری» دوباره با سودربرگ همکاری می‌کند.

جان هم به‌زودی در فیلم «تاپ گان: ماوریک» در کنار تام کروز بازی خواهد کرد؛ او همچنین بازی در فیلم درام و رومانتیک «آویشن کوهستان وحشی» به کارگردانی جان پاتریک شنلی را تمام کرده است و در این فیلم، در کنار امیلی بلانت و جیمی درنان بازی می‌کند.


منبع: Collider

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم