از «بتمن» رابرت پتینسون چه انتظاری داشته باشیم؟

مت ریور، کارگردان فیلم جدید «بتمن» به‌تازگی ویدیویی منتشر کرده است که در آن رابرت پتینسون با لباس جدیدی دیده می‌شود که برای شوالیه تاریکی طراحی شده است.

مت ریوز، کارگردان فیلم جدید «بتمن» به‌تازگی ویدیویی منتشر کرده است که در آن رابرت پتینسون با لباس جدیدی دیده می‌شود که برای شوالیه تاریکی طراحی شده است. در این تیزر، فقط بالاتنه ابرقهرمان دی سی را می‌بینیم اما خوشبختانه عکس‌هایی از پشت‌صحنه به بیرون راه‌یافته‌اند که لباس جدید بتمن را به‌طور کامل و تمام‌قد نمایان می‌کنند. تصاویر دیگری هم وجود دارند که بدل بتمن را در حال راندن موتور معروف این قهرمان نشان می‌دهد. جالب است بدانید که یک زن هم همراه اوست؛ از روی لباس‌های این زن می‌توان حدس زد که بدل زویی کراویتز است که در فیلم جدید «بتمن» نقش کت‌وومن را ایفا می‌کند. در ویدیو، صحنه‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد بدل بتمن حین موتورسواری در یک جاده مارپیچ، دچار حادثه و زمین خوردن می‌شود.

اما ظاهر و لباس جدید بتمن ، چه نکاتی را درباره فیلم مت ریوز فاش می‌کند؟ بیش از هر چیز، دیدگاه و نگرش کارگردان درباره این کاراکتر به چشم می‌خورد؛ حتی می‌توان این‌طور برداشت کرد که ریوز نیم‌نگاهی به کتاب کمیک «بتمن: سال صفر» داشته است و از آن گرته برداری نموده. ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید که آیا نمایش صحنه موتورسواری بتمن به این معناست که در فیلم جدید، او را با ماشین جذابش یا بتموبیل نخواهیم دید؟ نگران نباشید؛ این احتمالا نشانه خوبی خواهد بود.

تازه‌ترین ویدیو از فیلم «بتمن» را در فیلیمو شات ببینید. به شما نشان خواهیم داد که از ماجرای شوالیه تاریکی به روایت مت ریوز می‌توانید چه انتظاراتی داشته باشید.
فیلم جدید «بتمن» بیست و پنجم ژوئن ۲۰۲۰ اکران خواهد شد و طرفداران این ابرقهرمان بی‌صبرانه منتظر دیدارش هستند.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

2 نظر
  1. علی می‌نویسد

    خداقوت
    ممنونم بابت مقالات خوبتون
    ولی کاش خودتون دوبله میکردین این یکی رو

  2. امیرمحمد مرادی می‌نویسد

    از نظر من فیلیم داستان خوبی خوتهد داشت و شاهد بشه گوفت که دی سی بتمن لیگ عدالت رو دور ننداخته و این فیلم می تواند گذشته ی این بتمن باشد اما برای اینکه بازیگر گردون سیاه پوس هست می توان این فرضیه رو هم رد.اما من به شخصه بیشتر به بتمن مبارز علاقه دارم تا بتمن تکنو . همین طور دیدیم که در لیگ ادالت بتمن بیشتر به ماشین هایش اکتفا کرده و به موبازه ی تن به تن علاقه ی ندارد . حتی دیدیم که بتمن به بری آلن گفت که قدرت من پول داری هست.من خودم بازی کریستین بیل را ه عنوان بتمن علاقه دارم اما از لباسش زیاد خوشم نمیاد. من به لباس پدر بتمن در کمیک فلش پوینت رویداد دکمه علاقه دارم