banner header desktop fajr

دنیل ردکلیف به هری پاتر نخواهد پیوست

دنیل ردکلیف بازیگر سابق مجموعه فیلم‌های «هری پاتر»، با بازی در فیلم‌های مستقل و کمدی‌های موزیکال، اوضاع‌واحوال حرفه‌ای خوبی دارد.

دنیل ردکلیف بازیگر سابق مجموعه فیلم‌های «هری پاتر»، با بازی در فیلم‌های مستقل و کمدی‌های موزیکال، اوضاع‌واحوال حرفه‌ای خوبی دارد؛ خیلی هم عالی! این بازیگر که به‌تازگی در مورد بازی‌اش در «فرار از پرتوریا»، فیلمی درام با موضوع فرار از زندان بر اساس یک داستان واقعی با ورایتی صحبت کرده بود، باردیگر درباره تصمیمات حرفه‌ای‌اش سخن گفت؛ دنیل ردکلیف گفت که چرا دیگر نمی‌خواهد در سری داستان‌های جی.کی رولینگ و فیلم جدید «هری پاتر» نقشی داشته باشد. آیا او هیچوقت نمی‌خواهد که نقشش را به‌عنوان پسری که زنده ماند در سری فیلم‌های در حال ساخت «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها»‫ تکرار کند؟ سومین فیلم این مجموعه در ۲۰۲۱ به کارگردانی دیوید ییتس اکران خواهد شد و با فروش ۱.۵ بیلیون دلاری‌ای که این مجموعه تا بدین جا به‌دست آورده است، حالا حالاها انتظار متوقف شدنش نمی‌رود.‬ با فیلیمو شات همراه باشید.


تولید سریال هری پاتر توسط اچ‌بی‌او مکس | بازگشت جادوگران‌ هاگوارتز


دنیل ردکلیف درباره حضور مجدد و بازی در فیلم های جدید «هری پاتر» به ورایتی گفت: «بعید می‌دانم. دلم نمی‌خواهد به چیزی نه بگویم، ولی این چیزی نیست که برای انجام دادنش خیز برداشته باشم. احساس می‌کنم که آن فیلم‌ها به مرحله جدیدی رسیده‌اند و بدون ما هم اوضاع خوبی دارند.» ما یعنی ردکلیف به همراه دوستش اما واتسون (بازیگر نقش هرمیون) و روپرت گرینت (بازیگر نقش رون) و دیگران؛ «و من خوشحال می‌شوم اگر اوضاع همین‌طور بماند. زندگی‌ام را همینطور که الان هست دوست دارم. نمی‌خواهم بگویم که دیگر هیچوقت در هیچ مجموعه فیلم دیگری بازی نخواهم کرد، اما از آزادی عملی که الان در کارم دارم راضی هستم و دلم نمی‌خواهد در موقعیتی قرار بگیرم که به خاطر بازی در یک مجموعه فیلم، برای سال‌های آینده هم درگیر باشم.


نقد و بررسی فیلم اسلحه های آکیمبو


می‌بینید که! او اوضاع‌واحوال خوبی دارد. ردکلیف اخیراً در «آکیمبو اسلحه‌ها» بازی کرده است که علی‌رغم بحث‌وجدل‌هایی که در اینترنت بر سر آن در گرفته بود، آخر هفته اکران می‌شود. او همچنین در فیلم «پلی‌موبیل»، صدای یکی از کاراکترها را دوبله می‌کند و در فیلم‌های عجیب و دوست‌داشتنی «مرد ارتشی سوئیسی» و «شاخ‌ها» حضور داشته است؛ حتی در «بوجک هورسمن» و «سیمپسون‌ها» هم ظاهر شده.

ردکلیف به ورایتی گفت: «هیچ‌چیزی نیست که از انجامش طفره رفته باشم، اما اینطوری نبوده که بگویم عجیب‌وغریب‌ترین نقش‌هایی را که هست برایم پیدا کنید! پروژه‌های عجیب را انتخاب نکردم به خاطر اینکه عجیب بودند؛ آن بخش «مرد ارتشی سوئیسی» عجیب است که به جنازه‌ای می‌پردازد که دوباره زنده می‌شود؛ و هرکسی از این خوشش نمی‌آید. اما درعین‌حال، فیلم بسیار هوشمندانه‌ای است که حرف‌های قشنگی در مورد انسان بودن برای گفتن دارد. من در «آکیمبو اسلحه‌ها» بازی کرده‌ام که در آن اسلحه به دست‌هایم پیچ شده، اما در «فرار از پرتوریا» هم بازی کرده‌ام که حقیقتاً بر اساس یک داستان واقعی است.»
ردکلیف که اکنون ۳۰ ساله است، اضافه کرد که این نقش‌های بعد از دوران هری پاتر برای تمایز قائل شدن بین خودش با آن دنیا است. او گفت: «من فکر می‌کنم که مردم برای مدتی طولانی بازی من در یک نقش را دیدند و به همین خاطر اینکه الان کارهای بسیار متفاوتی انجام می‌دهم بیشتر به چشم می‌آید.»

رده‌بندی مجموعه فیلم‌های «هری پاتر»


منبع: Indie Wire

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

2 نظر
 1. 😥 می‌نویسد

  خیلی ناراحت شدم

 2. ناشناس می‌نویسد

  سلام خیلی ممنون از سایت فیلیمو
  ببخشید ولی از نظر من یا این حرفها اشتباهه و دنیل رادکلیف اینها رو نگفته
  یا اگر هم گفته باشه
  اگر طرفداراش ازش بخوان و اگر بخوان فیلم جدید هری پاتر رو بسازن ، احتمالش خیلی زیاده که قبول کنه