فروش انتقام جویان آخر بازی به ۲٫۵ میلیارد دلار رسید

در هفته گذشته فروش انتقام جویان آخر بازی بازهم رکورد جدیدی به‌دست آورد. فروش کل این فیلم به ۲٫۵ میلیارد دلار رسید و پشت سر فیلم آواتار قرار گرفت.

فروش «انتقام جویان آخر بازی» همچنان خیره کننده است. این فیلم در هفته سوم اکران همچنان در جایگاه اول باکس آفیس قرار دارد. فروش داخل آمریکا این فیلم در هفته گذشته ۶۳٫۱ میلیون دلار بود و مجموع فروش داخلی این فیلم را به ۷۲۳ میلیون دلار رساند. این آمار باعث شد که فروش انتقام جویان آخر بازی از فیلم «انتقام جویان: جنگ ابدیت» و «بلک پنتر» بیشتر شود. این فیلم با پشت سر گذاشتن فروش فیلم «تایتانیک» به پرفروش‌ترین فیلم از دنیای مارول تبدیل شده و پشت سر فیلم آواتار قرار گرفته است. فروش داخلی فیلم آواتار ۷۶۰ میلیون دلار بوده و فروش داخل آمریکای فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» هم ۹۳۶ میلیون دلار بوده است. فروش بین‌المللی فیلم انتقام جویان در هفته گذشته ۱۰۲٫۳ میلیون دلار بوده که جمع فروش بین‌المللی آن را به ۱٫۷۶۲ میلیارد دلار رسانده است. در حال حاضر فروش کل فیلم انتقام جویان آخر بازی به ۲٫۴۸۵ میلیارد دلار رسیده است. این فیلم پشت سر فیلم آواتار قرار دارد. فیلم آواتار فروش ۲٫۷۸۷ میلیارد دلاری داشته است.

در این هفته فیلم «کاراگاه پیکاچو» هم اکران شد. این فیلم با فروش ۵۸ میلیون پرفروش‌ترین افتتاحیه در بین فیلم‌های قبلی پوکمون را داشته است.

فیلم «فریب‌ کاری» هم این هفته اکران شد و در جایگاه سوم باکس آفیس قرار گرفت. فروش اولین هفته اکران این فیلم به ۱۳٫۵ میلیون دلار رسید.

فیلم بعدی این هفته برای سونی بود. فیلم «مزاحم» که فروش ۶٫۶ میلیون دلاری داشت و کل فروش داخل آمریکای آن هم به ۲۰٫۹۷ میلیون دلار رسید. این فیلم با بودجه ۸ میلیون دلاری ساخته شده است. فیلم «لانگ شات» با بازی «شارلیز ترون» فروش ۶٫۱۲۵ میلیون دلاری داشت که البته فروش آن در مقایسه با هفته قبل ۳۷ درصد کاهش داشته است. فروش داخل آمریکای این فیلم ۱۹٫۷۳۶ میلیون دلار شده است.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم