ویروس کرونا جیمز باند را شکست داد!

طبق گزارش منابع خبری، تور افتتاحیه فیلم «زمانی برای مردن نیست» به علت همه‌گیر شدن ویروس کرونا در چین لغو شد.

طبق گزارش منابع خبری چینی، تور افتتاحیه فیلم جدید جیمز باند با عنوان «زمانی برای مردن نیست» یا «No Time to Die» به علت همه‌گیر شدن ویروس کرونا در چین لغو شد. شرکت پخش‌کننده این فیلم، تور تبلیغاتی ماه آپریل خود را هم لغو کرد.
«زمانی برای مردن نیست» که آخرین حضور دنیل گریک در نقش این جاسوس افسانه‌ای است، دهم آپریل در آمریکای شمالی اکران می‌شود.
سینماهای چین و بخش‌های عظیمی از دومین اقتصاد بزرگ دنیا از زمان تعطیلات سال نوی چینی در ماه گذشته بسته شده‌اند. حتی اگر سینماها در ماه آپریل و در زمان پخش جهانی فیلم دوباره مشغول کار شوند، طرفدارهای چینی جیمز باند قادر نخواند بود که کریگ و بقیه ستاره‌های فیلم را از نزدیک ملاقات کنند؛ چراکه منابع خبری توصیه کرده‌اند که از ورود به این کشور تا حد امکان خودداری شود.

ویروس جدید کرونا که برای اولین بار در استان هیوبِی پیدا شد، بیش از ۷۱۰۰۰ نفر را در سرتاسر دنیا مبتلا کرده و ۱۷۷۵ نفر را کشته است؛ که پنج نفر آنها خارج از مرزهای چین بوده‌اند.
شهروندان سرتاسر چین به‌اجبار در خانه‌هایشان قرنطینه شده‌اند و به‌ندرت اقدام به خروج از منزل‌هایشان می‌کنند. هیچ چشم‌انداز مشخصی برای پایان این وضع وجود ندارد؛ سینماها تعطیل هستند و همچنین اکران تمام فیلم‌های روز ولنتاین در چین و بیشتر فیلم‌های دیگر ماه فوریه لغو شده‌اند.

چین یکی از مهمترین بازارهای کشورهای خارجی برای فروش فیلم «زمانی برای مردن نیست» است و دارای بالاترین میزان فروش فیلم در کشورهای خارجی بعد از بریتانیا برای «اسپکتر»، آخرین فیلم باند بود. «اسپکتر»، که در آن هم شاهد نقش‌آفرینی دنیل کریگ بودیم، ۸۸۱ میلیون دلار در سرتاسر دنیا فروخت که ۸۴ میلیون دلار آن در چین بود.
کریگ، اخیرا در فیلم معمایی «چاقوکشی» ظاهر شده است که ماه نوامبر در چین اکران شد و تا ۲۸ میلیون دلار کسب درآمد کرد؛ این رقم از تمامی مبالغ فروش در کشورهای دیگر پیشی گرفت؛ حتی از رکورد فروش فیلم در بریتانیا ۱۷ میلیون دلار بود.


تاریخ جدید اکران زمانی برای مردن نیستمنبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم