اولین تصاویر منتشرشده از فصل سوم «کشتن ایو»

اولین تصاویر فصل سوم «کشتن ایو»، ما را برای شروع مجدد سریال در ۲۶ آپریل مشتاق‌تر می‌کنند؛ به‌ویژه با توجه به این موضوع که ایو مطمئنا نمرده است.

بی‌بی‌سی آمریکا و AMC اولین تصاویر فصل سوم سریال «کشتن ایو» را منتشر کرده‌اند. اگر بخواهیم کاملا صادقانه بگوییم، حضور دلقک‌ها در این تصاویر، صد درصد بیش از آن مقداری است که پیش‌بینی می‌کردیم. عکس‌ها توسط اینترتیمنت ویکلی‫ منتشر شده‌اند‬ و ما را برای شروع مجدد سریال در ۲۶ آپریل مشتاق‌تر می‌کنند؛ به‌ویژه با توجه به این موضوع که ایو (ساندرا اوه) مطمئنا نمرده است. هرچند شاید برای هیچکس واقعاً غافلگیرکننده نباشد.

فصل دوم در حال به‌پایان رسید که ویلانل (جودی کومر) بعد از اینکه مأمور ام‌آی‌سیکس پیشنهاد او را برای فرار رد کرد، در رم از پشت سر به ایو شلیک کرد. سیزن سوم، شش ماه بعد ویلانل در بارسلونا را نشان می‌دهد که تلاش می‌کند تا در حین آدمکشی‌های بین‌المللی‌اش به زندگی خود کمی نظم ببخشد. مشخص نیست که ایو دقیقا از کجا سر درمی‌آورد، اما او قطعاً در یکی از عکس‌ها با رئیس قدیمی‌اش کارولین (فیونا شو) گفت‌وگو می‌کند؛ به همین دلیل ممکن است بازگشت او به شغلش خارج از تصور نباشد؛ یا حداقل فکر کردن ایو به بازگشت به شغلش. همچنین در یکی دیگر از عکس‌ها، ایو داخل یک آشپزخانه کار می‌کند و در حال تکه‌تکه کردن یک قطعه گوشت است؛ پس شاید به‌صورت مخفیانه درحال انجام مأموریت باشد. همینطور کاملاً محتمل است که او حرفه‌اش را به کاری کم‌خطرتر تغییر داده باشد؛ بالاخره از پشت سر تیر خوردن، این کار را با آدم می‌کند.

صدالبته که همهٔ این‌ها در برابر عجیب‌ترین عکس مسئلهٔ مهمی نیستند:عکس ویلانل در یک لباس بادکرده دلقکی. کومر دربارهٔ کسب‌وکار دلقکی گفت: «او در تلاش است که راه خودش را پیدا کند و رئیس باشد و قوانین خودش را وضع کند؛ و متوجه می‌شود که باید اثبات کند که آدم قابل و آماده‌ای است. فقط برحسب اتفاق، این بار لباس مبدلش این است.» احتمال این می‌رود که او به‌قصد نزدیک شدن و کشتن کسی این لباس را پوشیده باشد، اما با این شرایط سوژه چه کسی می‌تواند باشد؟ طبق گفته‌های اینترتیمنت ویکلی، اسم او فلیکس است (که نقشش را استفان یانکو بازی می‌کند) و این تمام چیزی است که در این مقطع می‌دانیم. واقعاً محال است که بشود حدس زد در فصل سوم سریال «کشتن ایو» به کدام سمت می‌رود؛ اما با توجه به این عکس‌ها، تماشا کردن آن هیجان‌انگیز خواهد بود.

اولین تصاویر منتشر شده از فصل سوم «کشتن ایو» را در فیلیمو شات ببینید.


منبع: Collider

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم