عنوان قسمت نهم جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر در تریلر این فیلم تایید شد

عنوان قسمت نهم جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر در تریلر این فیلم تایید شد. این فیلم آخرین قسمت از این سه‌گانه و پایان داستان این مجموعه است.

چهار سال پیش، نیرو (The Force) در قسمت هفتم فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» ظهور کرد، دو سال بعد از آن لوک اسکای واکر اعلام کرد که او آخرین جدای در اپیزود آخرین جدای جنگ ستارگان نخواهد بود؛ اما در مورد قسمت نهم جنگ ستارگان که تا به حال با همین عنوان قسمت نهم جنگ ستارگان مطرح می‌شد، بالاخره توانستیم به عنوان رسمی آن دست پیدا کنیم. در ماه دسامبر آینده قرار است دوباره با هدایت و راهنمایی جی. جی. آبرامز به کهکشان‌های دور برویم و قسمت نهم جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر را ببنیم. قرار است فیلم ظهور اسکای ‌واکر که قسمت نهم جنگ ستارگان است در۲۹ آذر سال ۱۳۹۸ و در روزهای پایانی سال میلادی ۲۰۱۹ روی پرده سینما برود. اولین تریلر این فیلم را در ادامه ببنید:

در رویداد جشن فیلم جنگ ستارگان که در شهر شیکاگو برگزار شد، تیزری از این فیلم پخش شد که بر نامی که برای این فیلم گذاشته شده صحه گذاشت. جی. جی. آبرامز و رئیس لوکاس فیلم، کاتلین کندی روی صحنه رفته بودند و در کنار آن‌ها آنتونی دانیلز، بیلی دی ویلیامز، دیزی ریدلی، جان بوئگا، اسکار ایزاک، کلی ماری ترن، جوناس سوتامو و نوئام ی اکی ( اوه و البته ربات BB-8) هم حضور داشتند و در مورد قسمت نهم جنگ ستارگان صحبت کردند. (شرکت والت دیزنی، لوکاس فیلم را در سال ۲۰۱۲ خریداری کرده ‌است.)

کندی پشت تریبون رفت و در توضیحات خود به این موضوع اشاره کرد که این فیلم به عنوان «سومین و آخرین قسمت از یک ساختار سه‌گانه» است. جی. جی. آبرامز هم به همین موضوع اشاره کرد که این فیلم آخرین قسمت از سه‌گانه دنباله دار است که اولین آن، فیلم نیرو برمی‌خیزد بوده است. جی. جی. آبرامز کارگردان این فیلم سینمایی گفت وقایع قسمت جدید جنگ ستارگان از نظر زمانی پس از وقایع «جنگ ستارگان: آخرین جدای» رخ می‌دهد. او در مورد موضوعات این فیلم گفت:

«در مورد این نسل جدید و چیزی که به آنها به ارث رسیده است، نور و تاریکی [ … ] واقعا باورنکردنی بود که به چیزی نگاه کنیم که جرج (خالق جنگ ستارگان جرج لوکاس، در اکتبر ۲۰۱۲، شرکت خود یعنی لوکاس فیلم و امتیاز جنگ ستارگان را به کمپانی والت دیزنی فروخت و دیزنی تصمیم ساخت سه‌گانه جدید جنگ ستارگان را گرفت.) آن را خلق کرده است و توانسته‌ایم آن را به این شکل و تا این حد به این نسل نزدیک کنیم.»

جی. جی. آبرامز همچنین به سخنان خود این نکته را افزود که او هم اکنون در مرحله ویرایش و نظارت بر جلوه‌‎های بصری این فیلم است. قرار است قسمت نهم جنگ ستارگان که ظهور اسکای واکر نام دارد، پایانی برای داستان خانواده اسکای واکر باشد و داستانی را که ۴۲ سال پیش شروع شده را به سرانجام برساند.

کیلو رن، ملقب به بن سولو، پس از کشتن رئیس دادگاه عالی Supreme Leader Snoke ارتقا پیدا کرده و فرمانده ارتش First Order شده است. فیلم ظهور اسکای واکر ازنظر زمانی پس از وقایع آخرین جدای رخ می‌دهد و درآن، ری، فین و پودمرون و نسل جدیدی از جنگاوران Resistance پیدا شده و برای مبارزات نهایی برای نجات کهکشان آماده می‌شوند. در طول نمایش این فیلم با نگاهی اجمالی از هنر مفهومی، ماجرای ری، فین، پو، C-3PO، چیو و BB-8 را در یک ماجرای گروهی به نمایش می‌گذارد؛ صحنه‌ای که آبرامز می‌گوید به‌زودی آن را در فیلم خواهید دید.

و همچنین نسل بعدی بازیگران فیلم اسکای واکر شامل مارک همیل است که بار دیگر در نقش لوک اسکای واکر، قهرمان افسانه‌ای که در فورس فیلم آخرین جدای بود ظاهر می‌شود. در تریلر فیلم ظهور اسکای واکر، صدای لوک اسکای واکر با بازی مارک همیل شنیده می‌شود که در حال راهنمایی کردن ری با بازی دیزی ریدلی است. لوک اسکای واکر در قسمت قبلی جنگ ستارگان کشته شده بود و ظاهرا در قسمت نهم جنگ ستارگان به‌صورت روحی از فورس به کمک ری می‌شتابد.

اما کری فیشر برای آخرین بار در نقش شاهزاده لیا ظاهر خواهد شد. بازیگری که در سال ۲۰۱۶ از دنیا رفته است و در تریلر فیلم، در صحنه‌ای درحالی‌که ری (دیزی ریدلی) را در آغوش گرفته دیده می‌شود. گویا تصاویری که از کری فیشر که در قسمت نهم جنگ ستارگان می‌بینیم از مجموعه تصاویر استفاده‌ و دیده‌ نشده در فیلم نیرو برمی‌خیزد برداشته شده است. آبرامز درباره حضور فیشر در فیلم اسکای واکر پس از مرگش بسیار با احساس سخن گفت. آبرامز در این باره گفت:

«ادامه‌ داستان شاهزاده لیا در قسمت نهم جنگ ستارگان برای‌ ما مثل یک معجزه عجیب بود. به گفته آبرامز درحالی‌که فیشر دیگر زنده نیست، اما در تصاویر فیلم کاملا زنده به نظر می‌رسد و انگار هنوز در حال همکاری با او هستیم و این موضوعی است که برای من عمیقا قابل‌توجه است. من احساس می‌کنم در جایی هستیم که چیزهای فوق‌العاده خاصی دارد و برای همین در آن احساس آرامش می‌کنم و بابت این‌که امکان انجام این کار برایم فراهم شده است، قدردان و سپاسگزارم. بیش از هر چیز، بابت همه چیزهایی که دارم به‌شدت هیجان‌زده هستم. »


منبع: Empire

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم