جدول ستاره‌ها؛ منتقدان چه می‌گویند؟

در فیلیمو شات، نظر عده‌ای از منتقدان سینما را درباره آثار حاضر در جشنواره امسال جویا شده‌ایم.

در فیلیمو شات سعی داریم به جنبه‌های مختلف سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر بپردازیم؛ چراکه این رویداد ده‌روزه، علاقه‌مندان سینما را کنار هم قرار می‌دهد و باعث می‌شود تا سینما زبان مشترک مردم باشد.
علاوه بر نقد، یادداشت و پوشش‌های صوتی و تصویری از این رویداد، تصمیم گرفتیم تا امتیاز منتقدان به فیلم های روز نهم جشنواره را جمع‌آوری کنیم و نظر آن‌ها را درباره فیلم‌های امسال بازتاب دهیم. منتقدانی از طیف‌ها و با سلیقه‌های مختلف که امتیازات آن‌ها می‌تواند نشانگر برآیندی از واکنش‌های اهالی رسانه به فیلم‌های امسال باشد.

امیر ابیلی، آرامه اعتمادی، حسین جوانی، آرش خوشخو، شاهین شجری کهن، آنتونیا شرکا، سید آریا قریشی، کیوان کثیریان، صوفیا نصرالهی و کریم نیکونظر، منتقدانی هستند که نظرشان درباره فیلم‌های جشنواره فجر امسال را با ما در میان گذاشته‌اند.

رسیدیم به روز آخر جشنواره و فقط دو فیلم باقی مانده است تا جدول ستاره‌های منتقدان کامل شود. پس از نمایش موفق «پوست» برادران ارک، این فیلم هم در کنار «شنای پروانه»، «آتابای»، «روز صفر» و «درخت گردو» به پنجمین عنوان صدر جدول پیوست که بالاترین امتیازات را از سوی منتقدان کسب کرده‌اند. جدول، امتیاز منتقدان به فیلم های نمایش داده‌شده تا پایان روز نهم از جشنواره فجر را نشان می‌دهد.

هم‌چنین، فیلیمو شات صرفا بازتات‌دهنده نظرات منتقدان است و در برابر امتیازات آن‌ها جهت‌گیری ندارد. نظرات نویسندگان فیلیمو شات را می‌توانید در نقدها و یادداشت‌های منتشرشده در وبسایت مطالعه کنید.

امتیاز فیلم های روز نهم جشنواره

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم