جدول ستاره‌ها؛ منتقدان چه می‌گویند؟

در فیلیمو شات، نظر عده‌ای از منتقدان سینما را درباره آثار حاضر در جشنواره امسال جویا شده‌ایم.

در فیلیمو شات سعی داریم به جنبه‌های مختلف سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر بپردازیم؛ چراکه این رویداد ده‌روزه، علاقه‌مندان سینما را کنار هم قرار می‌دهد و باعث می‌شود تا سینما زبان مشترک مردم باشد.
علاوه بر نقد، یادداشت و پوشش‌های صوتی و تصویری از این رویداد، تصمیم گرفتیم تا امتیاز منتقدان به فیلم های روز هشتم جشنواره را جمع‌آوری کنیم و نظر آن‌ها را درباره فیلم‌های امسال بازتاب دهیم. منتقدانی از طیف‌ها و با سلیقه‌های مختلف که امتیازات آن‌ها می‌تواند نشانگر برآیندی از واکنش‌های اهالی رسانه به فیلم‌های امسال باشد.

دو روز مانده به پایان جشنواره و نمایش ۶ فیلم دیگر؛ همان‌طور که در جدول می‌بینید، تا به اینجا «شنای پروانه»، «آتابای»، «روز صفر» و «درخت گردو» بالاترین امتیازات را از سوی منتقدان کسب کرده‌اند. حال باید دید که آثار باقیمانده با چه واکنشی مواجه خواهند شد.

جدول، امتیاز منتقدان به فیلم های سینمایی تا پایان روز هشتم از جشنواره فجر را نشان می‌دهد. ذکر این نکته ضروری است که چون تعدادی از منتقدان در سینماهایی غیر از پردیس ملت به تماشای فیلم‌ها می‌نشینند و برنامه نمایش در تمام سینماها یکسان نیست، جدول به‌تدریج به‌روزرسانی و یکسان‌سازی و در مواردی، میانگین امتیاز فیلم‌ها با اضافه شدن ستاره‌های جدید اصلاح خواهد شد.

هم‌چنین، فیلیمو شات صرفا بازتات‌دهنده نظرات منتقدان است و در برابر امتیازات آن‌ها جهت‌گیری ندارد. نظرات نویسندگان فیلیمو شات را می‌توانید در نقدها و یادداشت‌های منتشرشده در وبسایت مطالعه کنید.

امتیاز فیلم های روز هشتم جشنواره

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم