جدول ستاره‌ها؛ منتقدان چه می‌گویند؟

در فیلیمو شات، نظر عده‌ای از منتقدان سینما را درباره آثار حاضر در جشنواره امسال جویا شده‌ایم.

همان‌طور که طی این چند روز شاهد بوده‌اید، در فیلیمو شات سعی داریم به جنبه‌های مختلف سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر بپردازیم؛ چراکه این رویداد ده‌روزه، علاقه‌مندان سینما را کنار هم جمع می‌کند و باعث می‌شود تا سینما زبان مشترک مردم باشد.
علاوه بر نقد، یادداشت و پوشش‌های صوتی و تصویری از جشنواره، تصمیم گرفتیم تا امتیاز منتقدان به آثار روز هفتم جشنواره را جمع‌آوری کنیم و نظر آن‌ها را درباره فیلم‌های امسال بازتاب دهیم. منتقدانی از طیف‌ها و با سلیقه‌های مختلف که امتیازات آن‌ها می‌تواند نشانگر برآیندی از واکنش‌های اهالی رسانه به فیلم‌های امسال باشد.

همان‌طور که در جدول می‌بینید با نزدیک شدن به پایان جشنواره، «آتابای» ساخته جدید نیکی کریمی پس از یک نمایش موفق، با کسب امتیاز بالا به سه فیلم «شنای پروانه»، «روز صفر» و «درخت گردو» پیوسته است. حال باید دید که آثار باقیمانده با چه واکنشی مواجه خواهند شد.
جدول، امتیاز منتقدان به آثار تا پایان روز هفتم از جشنواره فجر را نشان می‌دهد. ذکر این نکته ضروری است که چون تعدادی از منتقدان در سینماهایی غیر از پردیس ملت به تماشای فیلم‌ها می‌نشینند و برنامه نمایش در تمام سینماها یکسان نیست، جدول به‌تدریج به‌روزرسانی و یکسان‌سازی و در مواردی میانگین امتیاز فیلم‌ها با اضافه شدن ستاره‌های جدید اصلاح خواهد شد.

هم‌چنین فیلیمو شات صرفا بازتاب‌دهنده‌ نظر منتقدان است و در برابر امتیازات آن‌ها جهت‌گیری ندارد. نظرات نویسندگان فیلیمو شات را می‌توانید در نقدها و یادداشت‌های منتشرشده در وبسایت مطالعه کنید.

امتیاز منتقدان به آثار روز هفتم

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم