پنجمین روز جشنواره فیلم فجر؛ حاشیه‌ها و رویدادها

با گزارش ویدیویی پنجمین روز جشنواره فیلم فجر در کنار شما خواهیم بود.

در پنجمین روز جشنواره فجر در سینمای رسانه‌ها، سه فیلم داستانی «مغز استخوان» ، «روز بلوا» و «خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری» اکران شدند که بهروز شعیبی و بابک حمیدیان نام‌های مشترک دو فیلم اول بودند.
نام بابک حمیدیان برای هر دو فیلم در لیست غایبان جشنواره قرار گرفت و ظاهرا او به وعده‌ای که داده بود عمل کرد و جشنواره فیلم فجر را تحریم نمود.

«روز بلوا» همچون آثار قبلی بهروز شعیبی، به نقش روحانیت در جامعه می پردازد و او در نشست خبری این فیلم، اینطور عنوان کرد که «من روحانیت را در جایگاهی خاص در جامعه نمی‌بینم و به موضوعاتی می‌پردازم که ممکن است گریبان آدمهای عادی را هم بگیرد.»


۳۹امین جشنواره فیلم فجر


و اما «خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری»، تنها فیلم کمدی راه‌یافته به سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر؛ همانطور که مشخص است این فیلم در ادامه قسمت اولش ساخته شده و زوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی ایفای نقش‌های اصلی آن را بر عهده دارند.
پیمان قاسم‌خانی، نویسنده و کارگردان این فیلم، در نشست خبری عنوان کرد که «ابتدا قرار بود سریالی ۱۱ قسمتی از این داستان بسازیم اما به دلیل هزینه بالای تولید منصرف شدیم و با آن خط داستانی، قصه جدیدی برای سینما نوشتیم.»

گزارش ویدیویی فیلیمو شات از پنجمین روز جشنواره فجر را تماشا کنید:


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم