جدول ستاره‌ها؛ منتقدان چه می‌گویند؟

در فیلیمو شات، نظر عده‌ای از منتقدان سینما را درباره آثار حاضر در جشنواره امسال جویا شده‌ایم.

همان‌طور که طی این چند روز شاهد بوده‌اید، در فیلیمو شات سعی داریم به جنبه‌های مختلف سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر بپردازیم؛ چرا که این رویداد ده‌روزه، علاقه‌مندان سینما را کنار هم قرار می‌دهد و باعث می‌شود تا سینما زبان مشترک مردم باشد. علاوه بر نقد، یادداشت و پوشش‌های صوتی و تصویری از جشنواره، تصمیم گرفته‌ایم تا به سراغ منتقدان برویم و نظر آن‌ها را درباره آثار امسال جویا شویم و بازتاب دهیم؛ منتقدانی از طیف‌ها و با سلیقه‌های مختلف که امتیازهای داده‌شده توسط آن‌ها به آثار حاضر در جشنواره فجر ۹۸ می‌تواند نشانگر برآیندی از واکنش‌های اهالی رسانه به فیلم‌های امسال باشد.

امیر ابیلی، آرامه اعتمادی، حسین جوانی، آرش خوشخو، شاهین شجری کهن، آنتونیا شرکا، سید آریا قریشی، کیوان کثیریان، صوفیا نصرالهی و کریم نیکونظر، منتقدانی هستند که نظرشان درباره فیلم‌های جشنواره فجر امسال را با ما در میان گذاشته‌اند.

جدول ستاره‌ها، امتیازهای منتقدان به آثار جشنواره فجر تا پایان روز چهارم را نشان می‌دهد؛ ذکر این نکته ضروری است که چون تعدادی از منتقدان در سینماهایی غیر از پردیس ملت به تماشای فیلم‌ها می‌نشینند و برنامه نمایش در تمام سینماها یکسان نیست، جدول به‌تدریج به‌روزرسانی و یکسان‌سازی خواهد شد.

هم‌چنین ذکر این نکته حائز اهمیت است که فیلیمو شات صرفا بازتات‌دهنده نظرات منتقدان خواهد بود و در برابر امتیازات آن‌ها جهت‌گیری ندارد. نظرات نویسندگان فیلیمو شات را می‌توانید در نقدها و یادداشت‌های منتشرشده در دوران سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر مطالعه کنید.

امتیازهای منتقدان به جشنواره فجر

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم