واچوفسکی‌ ها در حال ساخت ماتریکس جدید هستند

کارگردان فیلم جان ویک ۳ در گفت‌وگویی با سایت یاهو اعلام کرد که ماتریکس جدید توسط واچوفسکی ها ساخته می‌شود.

امسال بیستمین سالگرد قسمت اول مجموعه فیلم‌های ماتریکس است. فیلمی که شخصیت‌های «نیو»، «مورفیوس» و دنیای سبز رنگ کدهای دیجیتالی را معرفی کرد. حالا به نظر می‌رسد که قرار است ماتریکس جدید ساخته شود. «چاد استاهلسکی» کارگردان فیلم «جان ویک ۳» در گفت‌و‌گویی با سایت «یاهو» اعلام کرد که «واچوفسکی‌ ها» -کارگردان‌های مجموعه واتریکس– در حال ساخت ماتریکس جدید هستند و فیلم چهارم ساخته خواهد شد. البته او گفت که مطمئن نیست که هر دو واچوفسکی روی این فیلم کار می‌کنند یا خیر.

ماتریکس جدید

چند سالی می‌شود که خبر ساخت ماتریکس جدید منتشر شده، اما هنوز این خبر تایید رسمی نشده است. حتی گفته شده «زک پن» فیلم‌نامه این فیلم را هم نوشته است. از دیگر کارهای پن می‌توانیم به فیلم‌های «مردان ایکس: آخرین ایستادگی» و «بازیکن شماره یک آماده» اشاره کرد.


استاهلسکی در ادامه این گفت‌وگو احتمال حضور نیو در این فیلم را رد نکرد؛ اما گفت که هنوز مشخص نیست «کیانو ریوز» در این فیلم بازی می‌کند یا خیر.

بسیاری از طرفداران مجموعه فیلم‌های ماتریکس به این عقیده هستند که فیلم‌های دوم و سوم به خوبی قسمت اول نبودند. فیلم «ماتریکس: بارگذاری مجدد» که در سال ۲۰۰۳ اکران شد، فروش خوبی را تجربه کرد. این فیلم در آن سال توانست به پرفروش‌ترین فیلم دنیا با درجه سنی بالای ۱۷ سال تبدیل شود. البته این رکورد بعدا شکسته شد.


منبع: BGR

ممکن است به این مطلب‌ها نیز علاقه‌مند باشید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم