banner header desktop fajr

حضور ستاره مجموعه هری پاتر در فیلم «فرار از پرتوریا»

اولین تصاویر منتشرشده از فیلم «فرار از پرتوریا» خبر از حضور دنیل ردکلیف، ستاره مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» می‌دهند.

اولین تصاویر منتشرشده از فیلم «فرار از پرتوریا» با عنوان اصلی «Escape From Pretoria»، خبر از حضور دنیل ردکلیف ، ستاره مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» می‌دهند. «فرار از پرتوریا»، بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است که در آن دنیل ردکلیف در نقش تیم جنکین (عضو کنگره ملی آفریقا)، در اوج دوران آپارتاید به زندان پرتوریا فرستاده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر، با فیلیمو شات همراه باشید.


ردکلیف که پیش از این در سری فیلم‌های «هری پاتر» هم با داستانی سرشار از تعقیب و گریز مواجه بوده است، این بار در داستانی درباره فرار از زندان هنرنمایی خواهد کرد؛ و به نظر می‌رسد با استعداد و توانایی فوق العاده‌ای که دارد اجرایی جالب و هیجان‌انگیز به طرفداران ارائه خواهد داد.


نقد و بررسی فیلم اسلحه های آکیمبو


ستاره «هری پاتر» در گفت‌وگویی درباره این فیلم گفت: «این یکی از جذاب‌ترین و جالب‌ترین فیلم‌نامه‌هایی بود که تابه‌حال خوانده‌ام و مگر می‌شود آن را دوست نداشت؟»
وی هم‌چنین افزود: «هری پاتر به من این فرصت را داد که خودم را نشان دهم و وارد دنیای کار حرفه‌ای شوم؛ اکنون می‌خواهم در فیلم «فرار از پرتوریا» که بخشی از آن هستم، در به تصویر کشیدن واقعیت این داستان سهمی داشته باشم؛ و این دلیل برای من کافی است. صحنه‌های این فیلم، در یک زندان واقعی تصویربرداری شده است و من از این که بخش کوچکی از این اثر هستم بسیار خوشحالم.»


رده‌بندی مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» را در فیلیمو شات بخوانید


ردکلیف گفته است که حتی ممکن است لازم باشد به دیدار تیم جنکین واقعی برود.
فرانسیس انان کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و از دیگر بازیگران آن می‌توان به دنیل وبر و ایان هارت اشاره کرد.
فیلم در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۰ (برابر با ۱۶ اسفند ۱۳۹۸) اکران خواهد شد و حضور دنیل ردکلیف در «فرار از پرتوریا» می‌تواند بر میزان استقبال تماشاگران و فروش تاثیر بگذارد.


منبع: Empire Online

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم