اسکار آیزاک در فیلم «ماشین بزرگ» به ایفای نقش می‌پردازد

بر اساس آخرین اخبار، اسکار آیزاک بازیگر فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد»، ایفای نقش و تهیه‌کنندگی فیلم «ماشین بزرگ» با عنوان اصلی «The Great Machine» را بر عهده گرفته است.

بر اساس آخرین اخبار، اسکار آیزاک بازیگر فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد»، ایفای نقش و تهیه‌کنندگی فیلم «ماشین بزرگ» با عنوان اصلی «The Great Machine» را بر عهده گرفته است.

از دیگر فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که اسکار آیزاک در آن‌ها حضور داشته است می‌توان به «رابین هود»، «آگورا»، «میراث بورن»، «یک مشت دروغ»، «مشت ناگهانی»، «راندن»، «درون لوین دیویس»، «دابلیو. ئی.» و «مردان ایکس: آپوکالیپس» اشاره کرد.

اخیراً لجندری انترتینمنت اعلام کرده است که تصمیم دارد فیلمی بر اساس کتاب کمیک Ex Machina نوشته برایان کی وان بسازد. اسکار آیزاک با همکاری جیسون اسپیر تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده خواهند داشت. این دو نفر پیش از این در فیلم عملیات نهایی با یکدیگر همکاری داشته‌اند. برایان کی وان نویسنده کتاب کمیک وای: آخرین مرد، دیگر تهیه‌کننده این فیلم خواهد بود.

این فیلم داستان زندگی میچل هاندرد را به تصویر می‌کشد که براثر یک حادثه عجیب و رازآلود قدرتی فراانسانی به‌دست می‌آورد که باعث تبدیل او به تنها ابرقهرمان جهان می‌شود و پس از واقعه ۱۱ سپتامبر به‌عنوان شهردار نیویورک انتخاب می‌شود. هاندرد این قدرت را دارد تا با ابزار مکانیکی صحبت کند و به‌صورت یک ابرقهرمان نقاب‌دار به انجام کارهای قهرمانانه می‌پردازد؛ البته داستان فیلم بیشتر حول محور مسائل سیاسی و اجتماعی می‌چرخد.

انتخاب عنوان «ماشین بزرگ» برای این فیلم از طرف لجندری انترتینمنت، به این دلیل بوده است که نام این فیلم با فیلم «فراماشین» با عنوان اصلی «Ex Machina» که در سال ۲۰۱۵ تولید شده است، اشتباه گرفته نشود. «فراماشین» فیلمی علمی-تخیلی و تریلر روان‌شناختی انگلیسی به نویسندگی و کارگردانی الکس گارلند است.

نویسندگی فیلم‌نامه این پروژه اقتباسی برعهده آنا واترهاوس و جو شراپنل است. واترهاوس و راپنل به‌تازگی فیلم‌نامه‌نویسی برای فیلم‌های «سیبرگ» (با بازی کریستن استوارت و جک اوکانل) و «عواقب» (با بازی کیرا نایتلی و الکساندر اسکاشگورد) که هر دو محصول سال ۲۰۱۹ هستند را انجام داده‌اند. آن‌ها هم‌چنین در سال ۲۰۱۶ نیز سابقه همکاری با یکدیگر را داشته‌اند.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم