بازیگر بعدی «جیمز باند» هم مرد است

تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم‌های «جیمز باند» تأیید کرده‌اند که بازیگر بعدی نقش «جیمز باند» قطعاً زن نخواهد بود.

تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم‌های «جیمز باند» تأیید کرده‌اند که بازیگر بعدی نقش «جیمز باند» قطعاً زن نخواهد بود.

همان‌طور که پیش‌تر مشخص شده بود، در فیلم «زمانی برای مردن نیست» که بیست و پنجمین عنوان از مجموعه فیلم‌های «جیمز باند» است، آخرین حضور دنیل کریگ در نقش مأمور ۰۰۷ فیلم‌های «جیمز باند» خواهد بود. ازاین‌رو گمانه‌زنی‌های بسیاری برای اینکه چه کسی «جیمز باند» بعدی خواهد بود انجام گرفته است و حتی برخی حدس زدند که شاید نقش بازیگر بعدی «جیمز باند» را یکی از هنرپیشگان زن بر عهده بگیرد.

اکنون بر اساس آخرین اخبار منتشرشده، مایکل ویلسون و باربارا براکلی تهیه‌کنندگان این فیلم به‌صراحت اعلام کردند که قطعاً بازیگر بعدی «جیمز باند» پس از دنیل کریگ نیز همچون گذشته مرد خواهد بود.

براکلی هم‌چنین افزود «بازیگر بعدی «جیمز باند» است رنگین‌پوست باشد اما قطعاً مرد خواهد بود؛ من معتقد هستم که ما باید شخصیت‌های قدرتمند و نقش‌های قوی برای زنان خلق کنیم اما به‌شخصه علاقه‌ای ندارم که نقش یک مرد را به یک زن بدهم. به نظر من زنان می‌توانند در نقش‌های جالب‌تری ظاهر شوند.»

از نظر طرفداران این فیلم، دو پتل (بازیگر فیلم «میلیونر زاغه‌نشین»)، دنیل کالویا (بازیگر فیلم «برو بیرون») و ادریس البا (بازیگر فیلم «فراتر از پیشتازان فضا») می‌توانند از گزینه‌های مناسب برای جانشینی دنیل کریگ در نقش «جیمز باند» باشند.

«زمانی برای مردن نیست»، تازه‌ترین فیلم «جیمز باند»، قرار است در تاریخ ۲ آوریل (برابر با ۱۴ فروردین ۱۳۹۹) در انگلستان اکران گردد. اخیراً عوامل این فیلم از حضور هانس زیمر آلمانی به‌عنوان آهنگ‌ساز و بیلی آیلیش و فینیاس اوکانل خوانندگان جوان پاپ به‌عنوان نویسنده و خواننده موسیقی این فیلم خبر داده و آن را تأیید کرده‌اند.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم