هانس زیمر ساخت موسیقی فیلم «زمانی برای مردن نیست» را به عهده می‌گیرد

پس از انتشار اخبار درباره ساخت مجموعه جدید «جیمز باند» و معرفی عوامل فیلم، اکنون خبرها حاکی از آن است که آهنگساز «زمانی برای مردن نیست» تغییر پیدا کرده و هانس زیمر موسیقیدان و آهنگساز آلمانی ساخت موسیقی تازه‌ترین فیلم کری فوکوناگا را بر عهده گرفته است.

«زمانی برای مردن نیست» یا «No Time to Die» که فیلم سینمایی انگلیسی-آمریکایی در ژانر جاسوسی اکشن به کارگردانی کری فوکوناگا است و در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد، درواقع بیست و پنجمین عنوان از مجموعه فیلم‌های «جیمز باند» است که در آن دنیل کریگ برای بار پنجم در نقش مامور ویژه ام آی ۶ به ایفای نقش خواهد پرداخت.

پس از انتشار اخبار درباره ساخت مجموعه جدید «جیمز باند» و معرفی عوامل فیلم، اکنون خبرها حاکی از آن است که آهنگساز «زمانی برای مردن نیست» تغییر پیدا کرده و هانس زیمر موسیقیدان و آهنگساز آلمانی ساخت موسیقی تازه‌ترین فیلم کری فوکوناگا را بر عهده گرفته است.

زیمر آهنگسازی برای فیلم‌هایی هم چون شیرشاه (محصول ۱۹۹۴)، شاهزاده مصر (محصول ۱۹۹۸)، گلادیاتور (محصول ۲۰۰۰)، آخرین سامورایی (محصول ۲۰۰۳)، مجموعه دزدان دریایی کارائیب (محصول ۲۰۰۳–۲۰۰۷)، سه‌گانه بتمن (شوالیه تاریکی، بتمن آغاز می‌کند و شوالیه تاریکی برمی‌خیزد) (محصول ۲۰۰۵–۲۰۱۲)، شرلوک هلمز (محصول ۲۰۰۹–۲۰۱۱)، تلقین (محصول ۲۰۱۰)، شتاب (محصول ۲۰۱۳)، در میان ستارگان (محصول ۲۰۱۴) و دانکرک (محصول ۲۰۱۷) را در کارنامه هنری خود دارد. وی در طول بیش از سه دهه فعالیت هنری، ساخت موسیقی متن برای بیش از ۱۵۰ فیلم را بر عهده داشته است. او همچنین برنده چهار جایزه گرمی، دو جایزه گلدن گلوب و یک جایزه اسکار است.

به نظر می‌رسد هانس زیمر برای ساخت موسیقی متن «زمانی برای مردن نیست» نیاز به کمک همکارانش داشته باشد، چرا که با توجه به اکران فیلم در ماه آوریل، احتمالا ضبط موسیقی متن باید تا اواسط ماه فوریه به پایان برسد و این ضرب‌الاجل زیمر را درگیر چالشی سخت خواهد کرد؛ چون او برای امسال آهنگسازی فیلم‌های «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴»، «تاپ گان: ماوریک» و «تل‌ماسه» را نیز در دست ساخت دارد.


بیلی آیلیش تیتراژ جدیدترین فیلم «جیمز باند» را می‌خواند


باوجود همه این‌ها، آهنگسازی فیلم جدید «بتمن» توسط هانس زیمر پروژه‌ای جذاب خواهد بود و باید منتظر ماند و دید که نتیجه کار چه خواهد شد.


تاریخ جدید اکران زمانی برای مردن نیست


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم