تاریخ فیلم برداری نگهبانان کهکشان ۳ مشخص شد

همه‌چیز برای ساخت دنباله فیلم نگهبانان کهکشان آماده است. گفته شده روند فیلم‌برداری نگهبانان کهکشان ۳ در سال ۲۰۲۰ شروع خواهد شد و فیلم سال ۲۰۲۲ اکران می‌شود.

درحالی‌که «جیمز گان» کارگردان مجموعه فیلم‌های «نگهبانان کهکشان» خود را برای ساخت فیلم «جوخه انتحار» آماده می‌کند، به نظر می‌رسد روند فیلم برداری نگهبانان کهکشان ۳ هم در سال ۲۰۲۰ شروع می‌شود.

گان پس از ساخت دو قسمت اول از مجموعه فیلم‌های نگهبانان کهکشان قرار بود که فیلم سوم را هم کارگردانی کند، اما پس از ماجرایی که برای یکی از توییت‌های قدیمی او در شبکه اجتماعی توییتر رخ داد، شرکت مارول او را اخراج کند. بعد از ماها جنگ و حرف و حدیث، بار دیگر گان به عنوان کارگردان قسمت سوم انتخاب شد. در این میان، کار ساخت فیلم برای شرکت «برادران وارنر» و شرکت DC را هم قبول کرد. روند ساخت فیلم «جوخه انتحار» در آتلانتا شروع شده و فیلم هم قرار است در تابستان سال ۲۰۲۱ اکران شود.

فیلم برداری نگهبانان کهکشان 3

اولین قسمت از فیلم نگهبانان کهکشان در اتفاقی شگفت‌انگیز به فروش ۷۷۵ میلیون دلاری در باکس آفیس دست پیدا کرد. حتی موسیقی‌هایی هم که برای این فیلم انتخاب شده بودند در فهرست ۲۰۰ آهنگ برتر «بیلبورد» قرار گرفتند و ۲٫۵ میلیون نسخه در سال ۲۰۱۴ فروش داشت. فیلم دوم هم با فروش ۸۰۰ میلیون دلاری در باکس آفیس مواجه شد و نقدهای خوبی را کسب کرد.

فیلم برداری نگهبانان کهکشان ۳ در حالی سال آینده شروع می‌شود که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۲ اکران شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم