banner header desktop fajr

حضور شخصیت‌های کلاسیک دنیای سینمایی مارول در فیلم «دکتر استرنج ۲»

کوین فایگی، از حضور شخصیت‌های کلاسیک و قدیمی مارول در تازه ترین فیلم این کمپانی خبر داده است.

کوین فایگی (رئیس مارول استودیوز)، از حضور شخصیت‌ها و قهرمانان کلاسیک و قدیمی مارول در تازه ترین فیلم این کمپانی یعنی «دکتر استرنج ۲» خبر داده است. او ضمن حضور در آکادمی فیلم نیویورک به‌عنوان سخنران مهمان، طرفداران مارول را در جریان این خبر خوش قرار داد.

فایگی هم‌چنین در سخنان خود افزود: «گاهی شخصیتی را به‌عنوان قهرمان انتخاب می‌کنید و دوست دارید که بارها او را روی پرده نمایش ببینید؛ این دقیقا وقتی است که در طول تهیه و ساخت یک فیلم از خودتان سوال می‌کنید که اکنون کدام قهرمان قرار است وارد این فیلم شود؟ به‌عنوان مثال، در قسمت دوم فیلم «دکتر استرنج» شاهد حضور شخصیت‌هایی از مارول هستیم که برای اولین بار مقابل دوربین قرارگرفته‌اند. حدس شما کدام شخصیت‌های مارول است؟ می‌توانم بگویم که قطعا انتظار حضور آن‌ها را نخواهید داشت و از دیدنشان شگفت‌زده خواهید شد.»


فاز چهارم چگونه دنیای فیلم های مارول را شکل می‌دهد


از سخنان مبهم کوین فایگی نمی‌توان به‌درستی فهمید که قرار است کدام قهرمانان کلاسیک مارول را در فیلم «دکتر استرنج ۲» ببینیم، ولی می‌توان حدس‌هایی زد؛ شاید منظور او از شخصیت‌های کلاسیک و قدیمی مارول یکی از شخصیت‌های زیر باشد:
کلیا (Clea) که یک ساحره در کتاب های کامیک مارول است، بلید (Blade) یکی از کاراکترهای ابرقهرمانی مارول و یا روح سوار (Ghost Rider) که نام تعدادی از شخصیت‌های ضدقهرمان و ابرقهرمان است که در کتب کامیک مارول کامیکس وجود دارد.

«دکتر استرنج» فیلمی ابرقهرمانی و ترسناک به کارگردانی اسکات دریکسون و نویسندگی دریکسون همراه با سی. رابرت کرگیل و جان اسپیتز است که بر اساس شخصیتی به همین نام از کتاب‌های مصور مارول کامیکس در سال ۲۰۱۶ به نمایش درآمد. «دکتر استرنج» چهاردهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود. در این فیلم بازیگرانی هم چون بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، ریچل مک‌آدامز، تیلدا سوینتن، چیویتل اجیوفور، مایکل استولبارگ، بندیکت وانگ، بنجامین برت، اسکات ادکینز و مدس میکلسن به ایفای نقش پرداخته اند.
قسمت دوم «دکتر استرنج» در تاریخ ۷ مه ۲۰۲۱ (برابر با ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

5 نظر
 1. محسن می‌نویسد

  عالی

 2. ساناز می‌نویسد

  فیلم هایمارول قشنگ است

 3. ساناز می‌نویسد

  عالی

 4. ساناز می‌نویسد

  فیلم های مارول قشنگ است
  مخصوصا دکتر استرنج

 5. ساناز می‌نویسد

  فیلم های مارول قشنگ است