«جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌ واکر» هم چنان صدرنشین جدول باکس آفیس هفته

قسمت نهم از سری اصلی «جنگ ستارگان»، با فروش جهانی ۷۲۵ میلیون دلار، این هفته نیز جایگاه اول باکس آفیس را از آن خود کرده است.

قسمت نهم از سری اصلی «جنگ ستارگان»، با فروش جهانی ۷۲۵ میلیون دلار، این هفته نیز جایگاه اول باکس آفیس را از آن خود کرده است. «جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر» به کارگردانی جی. جی. آبرامز که توسط لوکاس فیلم و بد روبات تهیه و توسط استودیو سینمایی والت دیزنی در دسامبر ۲۰۱۹ به نمایش درآمد، هفته گذشته نیز با فروش ۳۷۶ میلیون دلاری خود در صدر جدول فروش قرار گرفته بود؛ اکنون نیز در حالی که ۱۲ روز از اکران آن می‌گذرد، با فروش چشمگیرش صدرنشینی باکس آفیس را بار دیگر از آن خود کرد. از بازیگران «جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر» می‌توان به دیزی ریدلی، آدام درایور، جان بویگا و اسکار آیزاک اشاره کرد.

«جومانجی: مرحله بعدی» به کارگردانی جیک کاسدان که توسط سونی پیکچرز منتشر گردیده است، با فروش ۳۵.۳ میلیون دلاری خود در آخر هفته توانست جایگاه دوم خود را حفظ کرده و درمجموع ۱۷۵ میلیون دلار در داخل کشور و ۴۶۰ میلیون دلار در سطح جهانی فروش کند. دواین جانسون، جک بلک و کوین هارت از بازیگرانی هستند که در این قسمت «جومانجی» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«زنان کوچک» به نویسندگی و کارگردانی گرتا گرویگ که در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹ توسط سونی پیکچرز منتشر شد، در آغاز اکران با فروش ۱۶.۵ میلیون دلاری و کسب درآمد ۳۰ میلیون دلاری در سطح جهانی، در جایگاه سوم باکس آفیس قرار دارد. مریل استریپ، سورشا رونان، اما واتسون، تیموتی شالامی، فلورنس پیو، لورا درن، جیمز نورتون، لویی گارل، باب ادنکیرک و کریس کوپر بازیگران این فیلم هستند.

«منجمد ۲» استودیو سینمایی والت دیزنی به کارگردانی جنیفر لی و کریس باک، با فروش ۱۶.۵ میلیون دلاری در آخر هفته، در جایگاه چهارم باکس آفیس ایستاد. انیمیشن دیزنی درمجموع تاکنون ۱.۲ میلیارد دلار فروش جهانی داشته است؛ همین امر سبب شده است تا این فیلم اکنون سومین انیمیشن بزرگ دنیا در تمام دوران لقب بگیرد.

«جاسوسان نامحسوس»، انیمیشن تولیدشده توسط بلو اسکای استودیو و انیمیشن فاکس قرن بیستم، با فروش ۱۳.۲ میلیون دلاری در آخر هفته توانست جایگاه پنجم را به‌دست آورد. از بازیگران «جاسوسان نامحسوس» می‌توان به ویل اسمیت و تام هالند اشاره کرد.

«چاقوکشی» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی ریان جانسون، این هفته با فروش ۹.۷ میلیون دلار در جایگاه ششم باکس آفیس قرار گرفت. اکنون فروش جهانی این فیلم بیش از ۲۰۰ میلیون دلار است. دنیل کریگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جیمی لی کرتیس، تونی کولت، دان جانسون، مایکل شنون، کیت استنفیلد، کاترین لانگفورد، جیدن مارتل و کریستوفر پلامر ستارگان فیلم جدید جانسون هستند.

«جواهرات تراش‌نخورده» به کارگردانی برادران سفدی پس از فروش ۹.۵ میلیون دلاری در آخر هفته، توانست در جایگاه هفتم قرار بگیرد. از بازیگران این فیلم که توسط ای ۲۴ در ایالات‌متحده آمریکا به نمایش درآمد می‌توان به آدام سندلر، کوین گارنت، ایدینا منزل و کیت استنفیلد اشاره کرد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم