یک هفته پس از انتشار «کلاسیکو»، عادل فردوسی‌پور همچنان در اوج

یک‌ هفته از انتشار ویژه‌ برنامه اینترنتی «کلاسیکو» در پلتفرم‌های ویدیویی می‌گذرد و این برنامه، همچنان رکورددار تعداد تماشاگر در بین تمام محتواهای شبکه نمایش خانگی است.

یک‌ هفته از انتشار ویژه‌‌برنامه اینترنتی «کلاسیکو» در پلتفرم‌های ویدیویی می‌گذرد و این برنامه، همچنان رکورددار تعداد تماشاگر در بین تمام محتواهای شبکه نمایش خانگی است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استقبال تماشاگران از «کلاسیکو» با فیلیمو شات همراه باشید.


به گزارش روابط عمومی «کلاسیکو» پس از هفته اول انتشار، مجموع تعداد بازدید برنامه در سه پلتفرم فیلیمو، نماوا و کافه بازار رکورد جدیدی را ثبت کرده است: ۲ میلیون و ۷۲۶ هزار بیننده. همانطور که پیش‌تر اعلام شد، برنامه جدید عادل فردوسی‌پور در ۲۴ ساعت اولیه انتشار ۱ میلیون و ۸۲۰ هزار تماشاگر داشت که در نوع خود بی‌نظیر بود و رکوردی جدید محسوب می‌شد.

«کلاسیکو» یک ویژه برنامه اینترنتی به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی پور است که به مناسبت رقابت حساس دو تیم بارسلونا و رئال مادرید و با اجرای پژمان جمشیدی ساخته شد. علی دایی، وریا غفوری، امیرمهدی ژوله و ژابی آلونسو به‌عنوان مهمان در این برنامه شرکت کردند و به بحث و تحلیل پیرامون این مسابقه هیجان انگیز پرداختند.

در نظر داشته باشید که برای هر دستگاه تماشا می‌توان بیش از یک تماشاگر را در نظر گرفت، بنابراین تعداد تماشاگر اعلام‌شده، برآوردی حداقلی از تعداد بینندگان در اولین هفته انتشار است و تعداد واقعی، بیش از ۲ میلیون و ۷۲۶ هزار نفر تخمین زده می‌شود. استقبال بی‌نظیر تماشاگران از «کلاسیکو» همچنان ادامه دارد.


این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم