تریلر جدیدترین فیلم آنجلینا جولی | آنهایی که برای من آرزوی مرگ می کنند

فیلم آنهایی که برای من آرزوی مرگ می‌کنند در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ در انگلیس و در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ در سینماها و شبکه‌ HBO Max پخش خواهد شد.تریلر جدیدترین فیلم آنجلینا جولی را در فیلیمو شات ببینید.

فیلم آنهایی که برای من آرزوی مرگ می‌کنند (با عنوان اصلی Those Who Wish Me Dead) با حضور آنجلینا جولی، جان برنتال، تایلر پری و توری کیتلز در تاریخ ۱۴ می (۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰) در انگلیس و در ۱۷ می (۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) در سینماها و شبکه‌ HBO Max پخش خواهد شد.تریلر جدیدترین فیلم آنجلینا جولی را در فیلیمو شات ببینید:

در این فیلم آنجلینا جولی نقش هانا فابر را بازی می‌کند؛ هانا آتش‌نشانی است که طی یک عملیات با پسری ۱۲ ساله روبه‌رو می‌شود که از دو قاتل اجیرشده (با بازی آیدان گیلن و نیکلاس هولت) فرار می‌کند. در این بحبوحه، هانا و پسرک همزمان از خشم طبیعت و دو قاتل اجیرشده در گریزند.

منبع: EmpireOnline


خبر منتشر شده در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸
جدیدترین فیلم آنجلینا جولی که «آنهایی که برای من آرزوی مرگ می‌کنند» نام دارد، یک فیلم دلهره‌آور خواهد بود که توسط شرکت «نیو لاین سینما»  و استودیوی «BRON» ساخته می‌شود. فیلم جدید آنجلینا جولی با کارگردانی «تیلور شریدان» ساخته خواهد شد. ماجراهای فیلم از روی کتابی با همین نام نوشته شده است.

رییس شرکت نیو لاین سینما درباره این فیلم می‌گوید:

«تیلور شریدان یک کارگردان فوق‌العاده است و خیلی خوشحالیم که روند ساخت این فیلم را با او و آنجلینا جولی پیش می‌بریم.»

جدیدترین فیلم آنجلینا جولی

«آرون ال. گیلبرت» رییس استودیوی BRON هم درباره این فیلم گفته:

«باعث افتخار ما است که این فیلم با کارگردانی تیلور شریدان و بازی آنجلینا جولی تولید می‌شود. همچنین افراد با استعدادی در پشت دوربین حضور دارند که باعث می‌شوند این پروژه به فیلم خوبی تبدیل شود. از همکاری مجدد با شرکت نیو لاین سینما هم هیجان‌زده هستیم.»

از دیگر بازیگرانی که در جدیدترین فیلم آنجلینا جولی بازی می‌کنند می‌توان به «نیکلاس هولت»، «جان برنثال»، «تایلر پری» و «آیدان گیلن» اشاره کرد.

آنجلینان جولی چهار بار جایزه گلدن گلوب و یک بار جایزه اسکار برده است.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم