«دل» نیامده رکورد زد!

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، با گذشت سه روز از انتشار قسمت اول سریال «دل»، میزان تماشای آنلاین این سریال با ثبت رکورد تازه‌ای خبرساز شد.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، با گذشت سه روز از انتشار قسمت اول سریال «دل»، میزان تماشای آنلاین این سریال با ثبت رکورد تازه‌ای خبرساز شد.


درباره سریال جدید گیسو | آیا موفقیت سریال عاشقانه تکرار می‌شود؟!


این آمار، که با مقایسه مجموع دقایق تماشا در سه روز اول انتشار سریال‌ها به‌دست می‌آید، نشان می‌دهد که میزان تماشای سریال «دل» رکوردی بیشتر از دو برابر سریال «هیولا» را به ثبت رسانده است؛ به‌این‌ترتیب که «دل» با ۱۳ میلیون و ۴۴۰ هزار دقیقه، «هیولا» با ۶ میلیون و ۲۰ هزار دقیقه و «مانکن» با ۵ میلیون و ۸۷۰ هزار دقیقه، رتبه‌های اول تا سوم تماشا در ۷۲ ساعت ابتدایی انتشار قسمت اول یک سریال را به خود اختصاص داده‌اند.


درباره اپراهای صابونی؛ به بهانه استقبال بی‌نظیر تماشاگران از سریال دل


«دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی با پشت سر گذاشتن «هیولا»، به پرمخاطب‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی در سه روز اول انتشار تبدیل شده است و پیش‌بینی می‌شود که این رکوردشکنی با ادامه انتشار سریال به ثبت آمارهای شگفت‌انگیز تازه‌ای منجر شود.

حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی‌نیا، لیلا زارع و بهرام افشاری بازیگران سریال «دل» هستند که گروه نویسندگان آن را هم بابک کایدان و میثم کایدان تشکیل می‌دهند.

سریال دل

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم