آغاز پخش سریال «دل» از فیلیمو؛ عشق و جنون

قصه‌های عاشقانه، فراق‌ها و دوست داشتن‌ها، از زمان لیلی و مجنون تا به امروز هم شنیده و هم دیده شده‌اند.

قصه‌های عاشقانه، فراق‌ها و دوست داشتن‌ها، از زمان لیلی و مجنون تا به امروز هم شنیده و هم دیده شده‌اند؛ فرقی نمی‌کند این قصه را نظامی گنجوی روایت می‌کند یا شخصی از میان ما، دلدادگی فردی را به تصویر می‌کشد.
این روزها، سریال‌های رمانتیک مختلفی از پلتفرم‌های مختلف در حال پخش است؛ اما این شوریدگی‌های جوانی، در شبکه نمایش خانگی بیشتر با مجموعه‌هایی چون «ممنوعه»، «عاشقانه»، «مانکن» و سریال «دل» رخ‌نمایی می‌کند. قصه‌هایی که بازتعریف حال آدم‌های جامعه هستند؛ همراه با چاشنی اغراق، تا هم بار دراماتیک داستان افزایش یابد و هم انسان‌های بیشتری خود را در این فیلم‌ها و سریال‌ها ببینند.

سریال «عاشقانه» با حضور بازیگران مطرح و به نامی مانند محمدرضا گلزار، ساره بیات، حسین یاری، پانته‌آ بهرام، هومن سیدی و… در سال ۱۳۹۵ از شبکه نمایش خانگی پخش شد. سریال «عاشقانه»، روایتگر داستان چند خانواده با قصه‌ها و مشکلاتشان بود که هر کاراکتر قصه، گذشته مخصوص خودش را داشت. این سریال، به تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه و کارگردانی منوچهر هادی ساخته شد؛ کارگردانی که این روزها به همراه جواد فرحانی با سریال «دل» به شبکه نمایش خانگی برگشته است.


درباره اپراهای صابونی؛ به بهانه استقبال بی‌نظیر تماشاگران از سریال دل


تولید سریال «دل» از اواخر سال گذشته آغاز شده است؛ قصه آن، در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است که داستان مصائب و اتفاقات آدم‌ها را در میانه جدایی روایت می‌کند.

لوکیشن «دل»، به مانند سریال «عاشقانه» در تهران و شمال کشور قرار دارد و شاید به جرات بتوان گفت که یکی از بهترین لوکیشن‏‌ها برای به تصویر کشیدن دلدادگی، از پیش از انقلاب تا امروز، جاده‌‏های شمال کشور و ترانه‏‌هایی است که مخصوص آن‌ها ساخته می‏‌شود؛ سریال «دل» هم از این امر مستثنی نیست.

موزیک ویدیوها و ترانه‌ها، بار دراماتیک هر سریال عاشقانه‌ای را افزایش می‌دهند و با نگاه دیگر، می‌توان این‌طور بیان کرد که ترانه‌ها و آهنگ‌ها قرار است موجی از عاشقی راه بیندازند؛ مانند آهنگ‌هایی که فرزاد فرزین برای سریال‌های «عاشقانه» یا «مانکن» خوانده است، این بار شهاب مظفری و رضا بهرام با آهنگ‌های خود کاری می‌کنند که این سریال در ذهن‌ها حک شود. حتی اگر سریال‌ها در ذهن مخاطب نمانند، آهنگ‌ها ماندگار خواهند ماند.

افسانه بایگان، بیژن امکانیان، سعید راد، کوروش تهامی، ساره بیات، محمدرضا گلزار، نسرین مقانلو، حامد بهداد، لیلا زارع، مهراوه شریفی‌نیا، یکتا ناصر و… از بازیگران سریال «دل» هستند.

این سریال ۲۸ قسمتی در دو فصل ۱۴ قسمتی و به قلم بابک و میثم کایدان به نگارش درآمده است؛ بابک کایدان، قبلتر نویسندگی سریال‌های «هشت و نیم دقیقه»، «دلدادگان» و «مانکن» را بر عهده داشته است.
پخش سریال «دل» از چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ در فیلیمو آغاز خواهد شد.

سریال دل

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم