وین دیزل به حضور جان سینا در سریع و خشن ۹ اشاره کرد

وین دیزل در صفحه اینستاگرام خودش به حضور جان سینا در سریع و خشن ۹ اشاره کرد. هنوز تاریخ اکران این فیلم مشخص نشده و چیزی از داستان آن هم نمی‌دانیم.

وین دیزل همیشه خبرهای عجیب و قریبی در صفحه انیستاگرامش منتشر می‌کند. او چند وقت پیش، سر صحنه فیلم‌برداری فیلم «آواتار» ظاهر شد و بعید نیست که در این فیلم به ایفای نقش بپردازد. حالا او در پست جدیدی در اینستاگرام به حضور جان سینا در سریع و خشن ۹ اشاره کرده است.


نقد و بررسی فیلم سریع و خشن ۹


جان سینا و وین دیزل در سریع و خشن 9

حضور جان سینا در سریع و خشن ۹ می‌تواند بیننده‌های بیشتری را به سینما بکشاند. فیلم «سریع و خشن ۹» در ابتدا قرار بود در تاریخ ۳۰ فروردین‌ماه اکران شود؛ اما این تاریخ یک سال به تاخیر افتاد تا زمان مناسب برای اکران فیلم «Hobbs & Show» فراهم شود که قرار است در مردادماه امسال راهی سینما شود. فیلم سریع و خشن ۹ در تاریخ ۲ خرداد‌ماه سال ۱۳۹۹ اکران خواهد شد. کارگردان این فیلم هم «جاستین لی» خواهد بود که قبلا چهار قسمت از این مجموعه را کارگردانی کرده بود. فیلم هشتم این مجموعه که «سرنوشت خشمگین» نام دارد با فروش یک ملیارد و ۲۳۹ میلیون دلاری در باکس آفیس مواجه شد. فروش کل این مجموعه فیلم‌ها به ۳٫۹ میلیارد دلار رسده است. این اتفاق باعث ساخت دنباله‌های بیشتر برای این مجموعه شد.

آیا شما هم منتظر فیلم سریع و خشن ۹ هستید؟


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم