جیمز باند، بازنشسته می‌شود

اعلام بازنشستگی دنیل کریگ از سری فیلم‌های اکشن جاسوسی «جیمز باند» برای چندمین بار جنجال به پا کرده است.

اعلام بازنشستگی دنیل کریگ از سری فیلم‌های اکشن جاسوسی «جیمز باند» برای چندمین بار جنجال به پا کرده اما او این بار در مصاحبه با استیون کلبر تایید کرده است که پس از ایفای نقش در بیست‌وپنجمین بازسازی این مجموعه، دیگر نقش جیمز باند را ایفا نخواهد کرد.
آخرین حضور دنیل کریگ پیش از بازنشستگی در نقش جیمز باند، رالف فاینز در نقش M، لئا سیدو (اسپکترنائومی هریس در نقش مانیپنی، بن ویشاو در نقش Q، روری کینیار در نقش تانر و جفری رایت در نقش فلیکس لیتر در فیلم «زمانی برای مردن نیست» تایید شده است. از جمله بازیگران جدید فیلم می‌توان به دالی بن صلاح، بیلی مگنوسن، آنا د آرماس، دیوید دنسیک، لاشانا لینچ و رامی ملک اشاره کرد.

کری فوگوناگا (کارگردان سریال «کارآگاه واقعی») کارگردانی فیلم «زمانی برای مردن نیست» را بر عهده دارد. فیلم‌نامه این اثر نیز توسط نیل پرویس، رابرت وید، اسکات زد. برنس، کری فوکوناگا و فیبی والر-بریج نوشته شده است. استودیوهای EON و مترو گلدوین مایر در همکاری با یونیورسال پیکچرز قصد دارند بیست‌وپنجمین فیلم «جیمز باند» را در ۸ آوریل ۲۰۲۰ اکران کنند. فیلم قبلی این مجموعه، «اسپکتر»، در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۵ اکران شد. «اسپکتر» با بودجه‌ای قریب به ۲۵۰ میلیون دلار توانست در گیشه موفق عمل کند و فروش جهانی خود را ۸۸۰.۷میلیون دلار برساند.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم