اکران فیلم «گودزیلا در برابر کونگ» به تعویق افتاد

هواداران فیلم‌های هیولایی به‌شدت مشتاق اکران فیلم «گودزیلا در برابر کونگ» هستند اما باید بیشتر منتظر بمانند.

هواداران فیلم‌های هیولایی به‌شدت مشتاق اکران فیلم «گودزیلا در برابر کونگ» هستند، اما به نظر می رسد باید برای تماشای این دو هیولای محبوبشان، بیشتر منتظر بمانند. بنا بر گزارش هالیوود ریپورتر، استودیوهای برادران وارنر و لجندری پیکچرز تصمیم گرفته‌اند تا تاریخ اکران فیلم «گودزیلا در برابر کونگ» را به تعویق بیندازند. آنها تاریخ اکران را از ۱۳ مارس ۲۰۲۰ به ۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ تغییر داده‌اند.


۵۰ فیلم برتر سال ۲۰۲۰؛ از فیلم‌های جذاب تابستانی تا درام‌های پاییزی


این خبر، نباید تعجب‌برانگیز باشد؛ چراکه اگر استودیوها قصد داشتند فیلم را در موعد مقرر اکران کنند، باید تابه‌حال تریلری از آن منتشر می‌کردند. توبی امریک، مدیرعامل استودیو برادران وارنر، نیز پیش‌ازاین اعلام کرده بود که تاریخ اکران فیلم احتمالاً تغییر خواهد کرد. در همایشی که در ماه ژوئن برگزار شد، امریک توضیح داد که آنها برای ساخت یک فیلم با کیفیت فوق‌العاده و بی‌نقص حاضرند تاریخ اکران را به تعویق بیندازند.

آخرین فیلم هیولایی استودیو لجندری پیکچرز (یعنی «گودزیلا: سلطان هیولاها») این تابستان اکران شد؛ در این فیلم، شاهد آن بودیم که گودزیلا بر جایگاه به‌حق خود به‌عنوان حاکم تمام هیولاها تکیه زد. متأسفانه، «گودزیلا: سلطان هیولاها» ازنظر مالی ناامیدکننده بود و در گیشه فقط ۳۸۵.۹ میلیون دلار فروش داشت؛ درحالی‌که بودجه فیلم، چیزی حدود ۲۰۰ میلیون دلار بود. سال آینده، فیلم «گودزیلا در برابر کونگ» برای فتح گیشه باید با فیلم «اترنالز» استودیو مارول (که در تاریخ ۶ نوامبر اکران خواهد شد) مبارزه کند.

آدام وینگارد، کارگردانی «گودزیلا در برابر کونگ» را بر عهده دارد که دنباله‌ای بر فیلم‌های «گودزیلا: سلطان هیولاها» و «کونگ: جزیره جمجمه» است. فیلمبرداری این اثر از نوامبر سال گذشته آغاز شده و تصویربرداری بخش‌های اصلی آن در ماه آوریل به پایان رسیده است. میلی بابی براون، کایل چندلر، و جانگ زئی پس از ایفای نقش در فیلم «سلطان هیولاها»، در دنباله آن نیز حضور خواهند داشت. قرار است بازیگران جدیدی همچون جولیان دنیسون، برایان تایری هنری، جسیکا هنویک، دمیان بیچیر و ربکا هال نیز در این فیلم به ایفای نقش بپردازند.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم