تریلر فیلم جدید «باب اسفنجی»؛ اسفنج در حال فرار با کیانو ریوز ملاقات می‌کند

در تریلر فیلم جدید «باب اسفنجی»، شاهد حضور کیانو ریوز هنرپیشه و موسیقی‌دان امریکایی- کانادایی هستیم.

در تریلر فیلم جدید «باب اسفنجی»، شاهد حضور کیانو ریوز هنرپیشه و موسیقی‌دان امریکایی- کانادایی هستیم که به نظر می‌رسد بر جذابیت فیلم «باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار» خواهد افزود.

اولین فیلم از مجموعه فیلم‌های «باب اسفنجی»، «باب اسفنجی شلوار مکعبی» نام داشت که به کارگردانی استیون هیلنبرگ در سال ۲۰۰۴ میلادی اکران شد. پس از نمایش موفق فیلم دوم این مجموعه با نام «باب اسفنجی: اسفنج بیرون از آب» که در سال ۲۰۱۵ میلادی روی پرده رفت، سازندگان این مجموعه پرطرفدار درصدد ساخت قسمت سوم برآمدند که طبق اخبار منتشرشده در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ میلادی اکران خواهد شد.

پیشنهاد فیلیمو: فیلم سیندرلا

«باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار» که پخش و نمایش آن را شرکت پارامونت پیکچرز بر عهده دارد، یک کمدی انیمیشن / لایو اکشن است که بر اساس «باب اسفنجی شلوار مکعبی» نوشته شده است. تیم هیل، یکی از نویسندگان مجموعه‌های پیشین «باب اسفنجی»، کارگردانی این قسمت را بر عهده دارد. از بازیگران و صداپیشگان قسمت سوم این مجموعه می‌توان به تام کنی (باب اسفنجی و گری حلزونبیل فیجرباک (پاتریک ستاره دریاییکلنسی براون، راجر آلبرت بومپاس، مستر لارنس، جیل تالی، کارولین لارنس، مری جو کتلت و لوری آلن اشاره کرد.

در تریلر فیلم جدید «باب اسفنجی»، خواهیم دید که گری حلزون گم شده است و قهرمان داستان به همراه بهترین دوستش، پاتریک، برای پیدا کردن او راهی سفری مهیج و ماجراجویانه می‌شوند؛ آن‌ها در این میانه با کیانو ریوز (در نقش سیج) روبه‌رو خواهند شد. همچنین جالب است بدانید که در مسیر پیدا کردن گری، باب و پاتریک را در صحنه‌هایی از شهر گم‌شده آتلانتیک می‌بینیم.
تریلر فیلم جدید «باب اسفنجی» را در فیلیمو شات تماشا کنید.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم