برد پیت و اما استون به فیلم «بابل» دیمین شزل پیوستند

به نظر می‌رسد که فیلم «بابل» دیمین شزل ، یکی از پرستاره‌ترین فیلم‌های چند سال اخیر هالیوود باشد.

به نظر می‌رسد که فیلم «بابل» دیمین شزل ، یکی از پرستاره‌ترین فیلم‌های چند سال اخیر هالیوود باشد؛ از بازیگران این فیلم، که توسط پارامونت پیکچرز نمایش داده می‌شود، می‌توان به برد پیت و اما استون اشاره کرد.


جدیدترین اخبار حاکی از آن است که دیمین شزل، نویسنده و کارگردان برنده جایزه اسکار، در فیلم تازه خود با ستارگانی چون اما استون و برد پیت همکاری خواهد کرد. استون برای فیلم قبلی شزل، «لالالند»، جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش زن را دریافت کرده بود. او پیش‌ازاین، برای ایفای نقش در پروژه‌هایی همچون سریال «مجنون» نتفلیکس، و فیلم‌های «سوگلی» و «بردمن» موردتحسین قرار گرفته است. چندی پیش، خبر حضور استون در فیلم «خانواده کرودها» و «کروئلا» هم به گوش رسید.

حضور برد پیت در فیلم «بابل» دیمین شزل ، هم خبر خوبی است؛ نام پیت، این روزها بابت حضور در جدیدترین ساخته کوئنتین تارانتینو، «روزی روزگاری در هالیوود»، بر سر زبان‌هاست.

فیلم «بابل» دیمین شزل ، یک درام هالیوودی است که با بودجه قابل‌توجهی ساخته خواهد شد و به نظر می‌رسد که پرهزینه‌ترین ساخته شزل تا به امروز باشد. شزل، کارگردان فیلم‌های تحسین‌شده‌ای چون «شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد»، «ویپلش» و «نخستین انسان»، کارگردانی و نوشتن فیلمنامه «بابل» را بر عهده دارد.

پس از مذاکرات فراوان با استودیوهای هالیوودی مختلف (از جمله لاینزگیتپارامونت پیکچرز از رقبا پیشی گرفت و حق اکران این فیلم را به‌دست آورد. پارامونت، اکران محدود فیلم را در کریسمس ۲۰۲۱ میلادی آغاز می‌کند و نمایش گسترده آن از تاریخ ۷ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی (۱۷ دی ۱۴۰۰) خواهد بود، تا «بابل» شانس حضور در فصل اسکار را داشته باشد.

دیمین شزل، تاکنون برای سه فیلم خود نامزد دریافت ۲۳ جایزه اسکار شده است؛ ازاین‌رو، پارامونت پیکچرز از فیلم جدید این کارگردان فرانسوی-امریکایی انتظارات زیادی دارد و با برنامه‌ریزی برای تاریخ اکران، امیدوار است که «بابل» نیز مانند ساخته‌های قبلی وی خوش بدرخشد و موفقیت‌های بسیاری به‌دست آورد.

طبق خبرهای منتشرشده، فیلم جدید شزل موزیکال نیست؛ بلکه قرار است گذر فیلم‌های صامت یا بدون دیالوگ به فیلم‌های دیالوگ دار را نمایش دهد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم