تریلر جدید «سونیک خارپشت»؛ آیا طرفداران راضی خواهند شد؟

بی‌شک یکی از جنجالی‌ترین رویدادهای سینمایی امسال، لایو اکشن «سونیک خارپشت» یا «سونیک خارپشته» خواهد بود.

بی‌شک یکی از جنجالی‌ترین رویدادهای سینمایی امسال، لایو اکشن «سونیک خارپشت» یا «سونیک خارپشته» خواهد بود که به‌صراحت می‌توان گفت استقبال اولیه از آن، بسیار نامطلوب بود. پخش اولین تصاویر از «سونیک خارپشت» خشم طرفداران را برانگیخت و موجی از اعتراض و انتقاد را به همراه داشت؛ نه به خاطر کیفیت ساخت فیلم، بلکه به خاطر طراحی عجیب و بیش‌ازحد واقع‌گرایانه سونیک، که با دست‌وپاهایی بلند و باریک، دندان‌هایی ردیف شبیه به دندان‌های انسان، و چشم‌هایی خسته و نه‌چندان دوست‌داشتنی ظاهر شده بود. سونیک با این ظاهر نه‌تنها واقعی به نظر نمی‌رسید بلکه هیچ شباهتی به شخصیت کارتونی‌اش هم نداشت؛ شخصیتی که برای چندین دهه موردعلاقه طرفدارانش بود.

افزایش انتقادها پس از نمایش اولین تصاویر «سونیک خارپشت» باعث تغییر تاریخ اکران فیلم شد.

افزایش انتقادها پس از نمایش اولین تصاویر «سونیک خارپشت» باعث تغییر تاریخ اکران فیلم شد؛ همه‌چیز به تعویق افتاد تا سونیک دوباره طراحی و بازسازی شود. تریلر جدید «سونیک خارپشت» به‌تازگی رونمایی شده است و او این بار با ظاهری دیده می‌شود که شباهت بیشتری به شخصیت کارتونی سری بازی‌های سونیک در دهه ۹۰ میلادی دارد.

در فیلم «سونیک خارپشت» خواهیم دید که خارپشت آبی (با صدای بن شوارتز) به زمین سفر می‌کند و با جیمز مارسدن در نقش تام روبه‌رو و همراه می‌شود. اما خیلی زود، توجه روبوتنیک (دکتر اگمن) به این موجود سریع و پرقدرت جلب می‌شود و تلاش می‌کند تا از قدرت او برای سلطه بر جهان استفاده کند. گذشته از بازسازی طراحی ظاهری کاراکتر اصلی، تریلر جدید «سونیک خارپشت»، بسیار بهتر و قوی‌تر است و نوید یک فیلم سرگرم‌کننده، لذت‌بخش و ماجراجویانه را می‌دهد.

فیلم «سونیک خارپشت» به‌صورت رسمی در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ میلادی (۲۵ بهمن ۱۳۹۸) در سینماهای جهان اکران خواهد شد؛ تریلر جدید آن را در فیلیمو شات ببینید:


نقد فیلم «سونیک خارپشت» را در فیلیمو شات بخوانیدمنبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم