دعوت از سحر قریشی برای شرکت در یک مسابقه سینمایی

مسابقه بزرگ «فیلیموکوییز» آغاز شد!

مسابقه بزرگ «فیلیموکوییز» آغاز شد!

برای آن‌هایی که با سینما زندگی می‌کنند و دنیای ذهنی‌شان پر از سکانس و دیالوگ است، حرف زدن درباره این دنیا کار سختی نیست؛ اما وقتی پای بحث‌های سینمایی به میان می‌آید، یک سوال مهم هم مطرح می‌شود: «کی از همه فیلمبازتره؟»
فیلیمو برای پیدا کردن پاسخ این سوال، تابه‌حال چند مسابقه مهم سینمایی ازجمله «فیلمبازی ۱ و ۲» را برگزار کرده و حالا نوبت به چالش مشترک با «کوییز آو کینگز» رسیده است. این مسابقه، ۱۴ روز سینمایی را برای شما تدارک دیده است که با جایزه بزرگ ۷۵ میلیون ریالی، جوایز روزانه دو میلیون ریالی، اشتراک ماهانه فیلیمو و ۵ هزار سکه روزانه کوییزی همراه خواهد بود.

تو یک «فیلمبازتمام» هستی!

فرقی ندارد که کاربر فیلیمو هستید یا از گروه مخاطبان کوییز آو کینگز، وقتی به این مسابقه وارد می‌شوید، مهم این است که ۱۵۰ سوال سینمایی از جزئیات فیلم‌ها و سریال‌های معروف ایرانی و خارجی پیش رویتان است و با جواب دادن به آن‌ها درجه فیلمباز بودن شما معلوم می‌شود. سوال‌های ابتدایی، ساده هستند و نشان می‌دهند که شما یک «فیلمباز معمولی» یا شاید «فیلمباز حرفه‌ای» هستید، اما از سوال ۹۰ تا ۱۵۰، حیثیت فیلمباز بودن را به چالش می‌کشد و «فیلمبازخفن» را از «فیلمبازتمام» جدا می‌کند. هرکدام از این مراحل هم امتیاز و جایزه جداگانه دارند، اما درنهایت این جایزه نقدی ۷۵ میلیون ریالی است که فقط به یک «فیلمبازتمام» می‌رسد.

از کجا شروع کنیم؟

از همین حالا تا اول آذرماه فرصت شرکت در چالش «فیلیموکوییز» و محک زدن اطلاعات سینمایی را دارید. شروع این مسابقه هم از طریق فیلیمو و هم از طریق اپلیکیشن کوییز آو کینگز امکان‌پذیر است و نحوه امتیاز گیری و برنده شدن جوایز نیز در هر دو اپلیکیشن یکسان است. از طریق این لینک، هم به مسابقه وارد می‌شوید و هم قبل از شروع امتیاز گیری، اطلاعات خود را محک می‌زنید.

هر روز با جایزه و هدیه

این چالش ۱۴ روزه با یک جایزه بزرگ ۷۵ میلیون ریالی همراه است که در پایان، به برنده اصلی هدیه داده می‌شود. بخش دیگر جوایز، به‌صورت روزانه و با همکاری مشترک فیلیمو و کوییز آو کینگز اهدا خواهد شد. جایزه روزانه ۲ میلیون ریالی به‌قیدقرعه برای دو نفر، ۱۰ اشتراک یک‌ماهه فیلیمو به‌صورت روزانه و به‌قیدقرعه برای ۱۰ نفر و همچنین هر روز ۵ هزار سکه کوییزی به‌قیدقرعه برای ۱۰ نفر، از دیگر جایزه‌های این مسابقه هستند. در پایان، فیلیمو همه شما دوستداران دنیای سینما و به‌طور ویژه بازیگر محبوب سینمای ایران، خانم سحر قریشی را به این چالش سینمایی دعوت می‌کند. برای ورود به «فیلیموکوییز» به این لینک بروید.

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم