بازگشت جیمز دین به سینما؛ معجزه تکنولوژی

به لطف پیشرفت تکنولوژی، شاهد بازگشت جیمز دین به سینما خواهیم بود.

به لطف پیشرفت تکنولوژی و بیش از ۶۰ سال پس از یک حادثه رانندگی دل‌خراش، شاهد بازگشت جیمز دین به سینما خواهیم بود.

به گزارش هالیوود ریپورتر فیلم «در جستجوی جک»، به دوران جنگ ویتنام می‌پردازد. اگرچه بازگشت جیمز دین به سینما در نقش اول یک فیلم رقم نمی‌خورد اما، او در این پروژه ایفای نقش کاراکتر روگان را بر عهده دارد که دومین شخصیت مهم داستان محسوب می‌شود. آخرین حضور دین بر پرده سینما، به سال ۱۹۵۶ و اکران فیلم «غول» بازمی‌گردد؛‌ درست یک سال پس از ایفای نقش درخشان او در «شورش بی‌دلیل».

خانواده جیمز دین، ضمن واگذاری حق استفاده از تصویر او به کمپانی سازنده، موافقت خود را با انجام این پروژه اعلام کرده‌اند.

بازگشت جیمز دین به سینما با کمک فناوری CGI میسر شده است و خانواده او، ضمن واگذاری حق استفاده از تصویر جیمز به کمپانی سازنده، موافقت خود را با انجام این پروژه اعلام کرده‌اند.
با توجه به اینکه تعداد قابل‌توجهی هنرپیشه حرفه‌ای و زنده برای ایفای نقش وجود دارند، هنوز معلوم نیست که دلیل اصلی این انتخاب از طرف گروه سازنده چه بوده است؛‌ اما دور از انتظار نیست که استقبال هالیوود از ظرفیت‌های تکنولوژی (همانطور که در فیلم مرد ماه جوزا هم شاهدش هستیم)، دوران جدیدی را در صنعت سینما رقم بزند.

«در جستجوی جک» روایتگر داستان خبرنگاری است که در صحنه جنگ ویتنام حضور دارد و مساله ده هزار سگ‌ نظامی آمریکایی را مطرح می‌کند که پس از پایان جنگ، در ویتنام رها شدند و ارتش برای بازگرداندن آن‌ها به کشور کاری نکرد.


منبع: The Verge

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم