فیلیمو کارت به حوالی شما رسید

«فیلیمو کارت» تنها یکی از روش‌های تهیه اشتراک فیلیمو است و برای شما دسترسی‌ای به این مجموعه بی‌نهایت از فیلم‌ها و سریال‌ها را فراهم می‌کند.

شاید شما هم این روزها پاکت‌های کوچک زردرنگی را با نشان فیلیمو روی دکه‌ها یا در فروشگاه‌ها دیده باشید. پاکت‌هایی که ما اسم آن را «فیلیمو کارت» گذاشته‌ایم و می‌خواهیم نزدیک‌تر از همیشه در حوالی‌تان باشیم. «فیلیمو کارت» بسته‌ای است حاوی یک کد اشتراک با هزینه‌ای معادل ۲۵ هزار تومان که به شما امکان تماشای بیش از ۲۵ هزار فیلم و سریال را روی فیلیمو می‌دهد. به این ترتیب که هم می‌توانید این بسته را به دوستان و نزدیکانتان هدیه دهید و آن‌ها را با فیلیمو آشنا کنید و هم می‌توانید با وارد کردن کد اشتراک آن در قسمت حساب کاربری، به روزهای مانده از اشتراک فیلیمو خود اضافه کنید.

فیلیمو کارت چیست؟

از وقتی تماشای فیلم و سریال به‌عنوان یک تفریح به جزئی از سبک زندگی خانواده‌ها تبدیل شد، رفته‌رفته تهیه فیلم‌ها در قالب دی‌وی‌دی هم به سبدهای خرید راه پیدا کرد. اما حالا چند سالی است که لذت تماشای آنلاین را در کنار یکدیگر تجربه می‌کنیم و با اینترنت پرسرعت روی نمایشگرهای بزرگ به مجموعه چند هزارتایی از فیلم‌ها و سریال‌ها دسترسی داریم. حالا با یک حساب کاربری در فیلیمو، ۲۵ هزار فیلم و انیمیشن را یکجا در اختیار داریم و در هر کجا، با هر ابزار تماشا و با هر سرعت اینترنت، می‌توانیم بدون وقفه فیلم ببینیم. «فیلیمو کارت» تنها یکی از روش‌های تهیه اشتراک فیلیمو است و برای شما دسترسی‌ای به این مجموعه بی‌نهایت از فیلم‌ها و سریال‌ها، انیمیشن‌ها و مستندها و فیلم‌تئاترها فراهم می‌کند.

چگونه از فیلیمو کارت استفاده کنیم؟

شاید تا پیش‌ازاین با روش‌های همیشگی خرید اشتراک فیلیمو، یعنی پرداخت‌های آنلاین و تمدید خودکار حساب کاربری از طریق درگاه‌های اصلی فیلیمو مشترک ما بوده‌اید، اما حالا «فیلیمو کارت» هم در حوالی شما است و در میان قفسه‌های فروشگاه‌ها و روی پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی قرار دارد. «فیلیمو کارت» شیوه‌ای تازه برای خرید اشتراک فیلیمو است که با یک بسته‌بندی زردرنگ، با لوگوی آشنای فیلیمو و هولوگرام تائید اصالت عرضه می‌شود. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، این پاکت‌های زردرنگ حاوی یک کد اشتراک یک‌ماهه فیلیمو هستند که کافی است آن را در قسمت خرید اشتراک وب‌سایت وارد کرده و از تماشای فیلیمو لذت ببرید. توجه داشته باشید که هنگام خرید «فیلیمو کارت» پاکت آن از قبل باز نشده باشد. همچنین اگر در استفاده از کد داخل پاکت و نحوه راه‌اندازی اکانت فیلیمو دچار مشکل شدید، با پشتیبانی ۲۴ ساعته فیلیمو به شماره ۷۴۵۲۴-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان پشتیبانی به سوالات شما پاسخ دهند.


این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم