فروش فیلم جوکر از همه فیلم‌های این هفته بیشتر بود

در باکس آفیس این هفته فروش فیلم جوکر آنقدر خوب بود که این فیلم بار دیگر در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت. فروش جوکر همچنان ادامه دارد.

در چهارمین هفته اکران فیلم جوکر، این فیلم دوباره به صدر جدول باکس آفیس بازگشت. این فیلم توانست فروش فیلم «مالفیسنت: سردسته اهریمنان» را پشت سر بگذارد. فروش فیلم جوکر به صورتی پیش می‌رود که بعید نیست تا چند وقت دیگر، یک میلیارد دلار را هم پشت سر بگذارد.

فیلم‌های اول و دوم این هفته درباره دو شخصیت منفی هستند. با این حال جوکر فروش بهتری را تجربه کرد و در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت. جوکر هفته گذشته فروش ۱۸٫۹ میلیون دلاری را تجربه کرد. فیلم مالفیسنت: سردسته اهریمنان هم به فروش ۱۸٫۵ میلیون دلار رسید. فیلم جوکر بسیار موردتوجه قرار گرفته است. فروش این فیلم آن‌قدر خوب بود که توانست به پرفروش‌ترین فیلم با درجه سنی بالای ۱۷ سال تبدیل شود. فروش جوکر هم‌اکنون به ۸۴۹ میلیون دلار در سرتاسر دنیا رسیده است. فروش فیلم جوکر در آمریکای شمالی ۲۷۷ میلیون دلار است و در خارج از آمریکا هم ۵۷۱ میلیون دلار را رد کرده است.

فروش فیلم جوکر

فروش فیلم جوکر در حالی همچنان خوب است که فروش فیلم مالفیسنت: سردسته اهریمنان اصلا راضی کننده نبود. این فیلم هفته گذشته ۳۶ میلیون دلار فروش داشت و فروش آن هم‌اکنون به ۶۵ میلیون دلار رسیده است. این فیلم فانتزی فروش بین‌المللی خوبی داشت و فروش آن در خارج از آمریکا ۶۴٫۳ میلیون دلار بوده است.

فیلم بعدی باکس آفیس این هفته «شمارش معکوس» نام دارد که توانست ۱۰٫۷ میلیون دلار فرش داشته است. فیلم «سیاه و آبی» شرکت سونی هم در جایگاه بعدی باکس آفیس قرار گرفته است. این فیلم هم فروش ۸ میلیون دلاری را تجربه کرد. فیلمی که در ۲۰۶۲ سالن سینما اکران شده بود.

فیلم «جنگ جریان» هم این هفته مورد توجه مردم قرار گرفت. در این فیلم بازیگرانی مانند «بندیکت کامبربچ» و «تام هالند» بازی می‌کنند. این فیلم در آخر هفته گذشته به فروش ۲٫۷ میلیون دلاری رسید.

از جدیدترین فیلم‌های این هفته می‌توان به «نابودگر: سرنوشت تاریک» اشاره کرد. جدیدترین قیمت از مجموعه فیلم‌های نابودگر که در اولین هفته اکران فروش ۱۲٫۸ میلیون دلاری را تجربه کرد. این فیلم در ۱۰ کشور مختلف به نمایش درآمد. درباره فروش نابودگر: سرنوشت تاریک باید به این موضوع اشاره کنیم که این فیلم با فروش ۳٫۸ میلیون دلاری در انگلیس، ۳٫۱ میلیون دلاری در فرانسه، ۱٫۵ میلیون دلاری در تایلند، ۱٫۴ میلیون دلاری در آلمان و ۱٫۱ میلیون دلاری در مالزی اشاره کرد. این فیلم هفته آینده در آمریکا اکران می‌شود و انتظار می‌رود که فروش آن به ۴۰ میلیون دلار افزایش پیدا کند.

فروش نابودگر: سرنوشت تاریک

انیمیشن «خانواده آدامز» هم این هفته فروش ۱۰٫۵ میلیون دلاری را تجربه کرد. این انیمیشن در ۱۸ کشور مختلف اکران شده بود. فیلم بعدی این هفته هم «سرزمین زامبی‌ها: شلیک نهایی» از شرکت سونی بود. فیلمی که ۹ میلیون دلار در ۴۰ کشور مختلف فروش داشت. فروش بین‌المللی آن هم ۱۶٫۶ میلیون دلار بوده است.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم