جوکر رکورد جدید ثبت کرد؛ پرفروش‌ترین فیلم بالای ۱۷ سال دنیا

جوکر رکورد جدید ثبت کرده است. این فیلم با فروش ۷۸۸ میلیون دلاری به پرفروش‌ترین فیلم دنیا با درجه سنی بالای ۱۷ سال تبدیل شده است.

جوکر رکورد جدید به نمایش گذاشت. این فیلم به پرفروش‌ترین فیلم جهان با درجه سنی بالا ۱۷ سال تبدیل شد. جوکر رکورد جدید خود را مدیون فروش ۷۸۸٫۱ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا است. این فیلم توانست فروش «دد پول» را کنار بگذارد. دد پول به فروش ۷۸۳ میلیون دلاری رسیده بود.

جوکر رکورد جدید خود را در حالی ثبت کرد که انتظار می‌رود تا چند روز دیگر فروش کلی آن به ۸۲۵ میلیون دلار در سرتاسر دنیا برسد. این فیلم هم اکنون فروش دیگر فیلم‌های شرکت «برادران وارنر» مانند IT با ۷۰۰٫۳ میلیون دلار و The Matrix Reloaded با ۷۴۲٫۱ میلیون دلار را پشت‌سر گذاشته است.

جوکر رکورد جدید

فیلم جوکر توسط «تاد فیلیپس» ساخته شده که قبلا سه گانه «خماری» را ساخته بود. او در این فیلم نمایشی کاملا مستقل از جوکر را نشان داده است. نقش جوکر را هم «واکین فینیکس» بازی کرده است. او از هم اکنون شانس کسب جایزه اسکار را دارد. این فیلم در جشنواره فیلم کن هم با استقبال خوبی مواجه شد و حتی جایزه ویژه این رویداد را هم دریافت کرد. هنوز یک ماه از اکران فیلم جوکر نگذشته که این رکورد به دست می آید. حتی پیش بینی شده که این فیلم رکورد فروش یک میلیارد دلار را هم رد می‌کند.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم